نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: چرا کسی نمی تونم با کسی دوست شم؟

Unhappy چرا کسی نمی تونم با کسی دوست شم؟

سلام
    من علیرضا هستم.23 سالمه.پسری هستم تنهای تنها.
    در زندگیم وقتی کسی را دوست داشتم اون کس یک کاری کرده که من از اون کس بدم اومده.(منظورم از شخص پسره).من هر جوری که تونستم برای اون شخص از جان و دل بدون اندکی منت مایه گذاشتم.ولی اشخاص اطرافم کاری کردند که من یک جوریا باهاشون اختلاف پیدا کردم و این اختلاف ها هی زیاد شد که سرنجام تبدیل به قهر و جدایی میان من دوستانم شد.این موضوع را که می گم مال امروز و فردا نیست ماله دوران بچگیم تا الانه.هر روز سعی کردم در زندگی خوش اخلاق تر باشم تا شاید دوست داشتنی مورد اعتماد و ... باشم ولی هیچ تاثیری نداشت.انگار که روی پیشونیم نوشته شده که تو را نباید کسی دوست داشته باهشه.این عوامل سبب شده که در زندگیم تنها باشم تنهای تنها.
    در رابطه با دخترام باید بگم .دوختر های اطرافم را وقتی می بینم نمی دونم چه طوری باهاشون دوست بشم.یکم می ترسم.می ترسم از این که منا قبول نکنن.عاشق هر دختری که شدم با هزاران سختی وقتی نزدیکش شدم و خواسته ام را گفته اون گفته که شرمنده من نمی خوام باهات دوست بشم و یا من دوست پسر دارم.یک بار هم دختری به من نزدیک شد این قدر اس ام اس داد به من که من باورم شد اون منا دوست داره براش مایه گذاشتم حتی به خاطرش دعوا کردم ولی فکر می کنید چی شد ؟اون دختر رفت و با صمیمی ترین دوستم دوست شد و ضربه ای به من ضد که نگو.همه به کنار موضوع اینه که صمیمی ترین دوستم هم این قضیه را پذیرفت!!!!این از همه بدتره.
    نمی دونم چه کار کنم،خانواده و دوستانم می گن بهم تو پسر خوشگل و خوش اندامی هستی اگه یک دختر بخواد ازدوج کنه حتما تو را انتخاب می کنه ولی تا حالا قضیه فرق کرده و دخترا وقتی خواستند کسی را انتخاب کنن یکی دیگه را انتخاب کردند!!!
    یک پسر عمو دارم.این پسر عمو من اندام لاغری داره .شانه ای نداره.هیچ بر رویی هم نداره.فقط موهاش بوره(زرد) و صورت خوش فورمی داره به اضافه اینکه صورت پر مویی داره(چیزی که من ندارم البته پدرم هم نداشت).این پسر عمو من در هر جا که باشه با هر دختر زیبایی که سره راحش قرار بگیره حتی اگه بی نهایت غرور هم داشته باهشه می تونه دوست بشه و ارتباط بر قرار کنه و پس از مدتی حتی رابطه جنسی داشته باشه(اینا من با چشم خودم دیدم).ولی من با بی غرورترین دخترها حتی دخترهای فاسد هم نمی تونم ارتباط برقرار کنم.یا روشون را از من می گیرن یا اخم می کنن یا کاری می کنن که معنیش اینه ما نمی خوایم باهات ارتباط برقرار کنیم.
    تو را خدا کمکم کنید دارم کم کم فکر می کنم که نکنه من مشکلی دارم که کسی منا نمی خواد.

اخي دلم سوخت به نظرم يا اشكال تو ظاهرته يا طرز نگاه كردنت به دخترا