نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: اخباراز رئال مادرید و بارسلونا

کاربر سایت
    سپاس ها
    66
    سپاس شده 139 در 89 پست

Gadid اخباراز رئال مادرید و بارسلونا

اخباراز رئال مادرید و بارسلونا

#من ، این جانب طرفدار سر سخت رئال مادرید از همین جا تبریک میگم بە اینیستا و آرزوی خوشبختی میکنم براش....(ما مثل بعضی ها کینە ای نیستیم...ما رئالی هستیم)

#رونمای کفشای جدید نیمار بازیکن برزیلی..نایک...عکس ، امروز. بازیکن خوبیە خداییش از اون هورمونی بهتر بازی میکنە..

#گفتم یادی از این اسطورە ی کبیر رئال مادرید هم بکنیم بلکە بد نیست.....زندە باد مرد همیشگی ما مادریدیستا!! زیـــــدان!

#بلە این شخص الان با تیم کبیر ما رئــــــــــال مادریـــــــــد چند ساعت پیش وار تگزاس آمریکای شمالی شدند و تا چند روز دیگر بازی های دوستانە شروع خواهد شد

# و در آخر هم یک خبر جالب و شاخ در آوردنی از نکونام بازیکن ایرانی خودمون کە قرارە بە استقلال بپیوندە، بە خاطر مادر عزیزش البتە...من نظری ندارم ولی واسە من این کارش جالب بود، چون اروپا رو ترجیح داد بە ایـــــران بزرگ ولی خوب اگە من بودم اصلا و ابدا این کارو نمیکردم چون اوساسونا کجا لیگ ایران کجا....مبارکت باشە پسر....

اینجانب رئال مادریدی دو اتیشه هستم

کاربر سایت
    سپاس ها
    66
    سپاس شده 139 در 89 پست

میلان پول خرید کاکا را جور کرد

به نقل از مرجع خبری رئال مادرید ، کاکا سه سال پیش به عنوان یک اسطوره به رئال پیوست و 55 هزار نفر در مراسم معارفه اش شرکت کردند اما پس از گذشت زمان ، تبدیل به یک معضل و مشکل بزرگ شد . هم برای باشگاه و هم برای هواداران . در حقیقت باشگاه به شدت منتظر رفتنش است تا بتواند که درها را به روی خریدهای جدید به خصوص لوکا مودریچ کروات باز کند .
    تا دیروز پیدا کردن یک راهکار برای فلورنتینو در مورد برنده توپ طلای 2007 ، یک مشکل بود اما با ابتکار عجیب میلان در رسمی کردن فروش دو ستاره اش ، همه چیز عوض شد . برلوسکونی دیروز عصر اعلام کرد :" با فروش تیاگو سیلوا و ابراهیموویچ به پی اس جی ، 150 میلیون یورو را برای دو سال آینده ذخیره کردیم . " که اشاره اش به پرداخت 62 میلیون یورو برای این دو توسط باشگاه پاریسی است . از طرفی آنها از پرداخت دستمزد مهاجم سوئدی و مدافع برزیلی راحت می شوند .
    گالیانی در روز 19 ژوئن گفته بود :" به طور قطع بازگشت کاکا به خاطر دستمزدی که رئال به او می دهد غیر ممکن است . " کاکا سالی 9 میلیون یورو دستمزد می گیرد و با احتساب سه سالی که از قراردادش مانده ، این رقم به 27 میلیون می رسد که باید مالیات را به آن اضافه کرد . اما حالا باید تحت فشار هواداران روسونری پس از دریافت پول از پاریسی ها دست به کاری بزنند . به نظر می رسد که رویای کاکا برای سران میلان احیا شده باشد .
    از سویی مورینیو هنوز از دست کاکا شاکی است ، به خصوص به خاطر عملکرد فاجعه بارش در بازی با بایرن مونیخ . مربی پرتغالی در نیمه دوم در حالی از کاکا استفاده کرد که بازیکن برزیلی سرد و بی هدف به نظر می رسد و انگار نه انگار که در چنین بازی مهمی حضور داشت . مورینیو دیگر به او امیدی ندارد . در فصل گذشته سعی کرد که او را احیا کند . بارها از او خواست که تعصبش را بیشتر کند اما خبری نشد ...
    مربی پرتغالی می داند که با او باید چه کار کند . دوشنبه آینده که بازیکن برزیلی به همراه 13 بازیکن دیگر به والدبباس می آید (به همراه خسوس و موراتا که به تیم اصلی رسیده اند) ، مورینیو او را جدا می کند و بدون حضور دوربین ها یا شاهدان رسانه ای ، چنین چیزی را به او می گوید :" ریکاردو ، اگر بمانی خیلی کم بازی می کنی . خود دانی . " اگر میلان به دنبال کاکا بیاید ، می تواند او را آسان به خدمت گیرد ...

کاربر سایت
    سپاس ها
    66
    سپاس شده 139 در 89 پست

راسل :" لالیگای پارسال خیلی عجیب بود "

ساندرو راسل در مصاحبه با روزنامه آرا ، به بررسی شرایط فعلی بارسلونا پرداخت و گفت :" همه می دانیم که لالیگای پارسال خیلی عجیب بود . "
    در این مصاحبه ، راسل در مورد تغییر سرمربی بارسا گفت :" کلاه ها را باید به احترام تیتو برداشت . از ماه اکتبر تردیدی نداشتیم که اگر پپ نماند ، از او استفاده می کنیم . "
    وی در مورد اختلافات با گواردیولا گفت :" زندگی من همیشه حول اتفاقات ورزشی سپری شده است . گواردیولا را از 23 سالگی می شناسم . در آن زمان با نایک قرارداد کفش بسته بود.

کاربر سایت
    سپاس ها
    66
    سپاس شده 139 در 89 پست

پیش فرض لوکا مودریچ با قرار داد ٤ سالە بە مبلغ ٤٤ میلیون یورو بە رئال مادرید کبیر پیوست.

خوش اومدی بە کهکشانی ها

کاربر سایت
    سپاس ها
    66
    سپاس شده 139 در 89 پست

به نقل از مرجع خبری رئال مادرید ، فابیو کوئنت رائو در مصاحبه با اوجوگو ، به بنفیکا چراغ سبز نشان داد . باشگاهی که علاقه خاصی به هوادارانش دارد . وی گفت :" بنفیکا را دوست دارم . باشگاهی است که در قلب من است . دوست دارم پیش از 30 سالگی که سرحال هستم به بنفیکا برگردم ، نه وقتی که در پایان دوران فوتبالم هستم . می خواهم به این باشگاه کمک کنم . "
    وی پیش بینی کرد که تیم سابقض فصل خوبی خواهد داشت :" ما توانایی زیادی داریم . امسال سال بنفیکاست . بی تردید این تیم برای قهرمانی بسته خواهد شد . "