علي فتح‌الله‌زاده پس از پيروزي يک بر صفر استقلال مقابل آلومينيوم هرمزگان گفت:‌ در بازي اول بد نبوديم و 3 امتياز شيرين گرفتيم. بدن بازيکنان هنوز رها نشده و فکر مي‌کنم بازيکنان بازي را مديريت کردند. اميدوارم در بازي‌هاي آينده از اين بهتر باشيم چون پتانسيل لازم را براي موفقيت داريم.

مديرعامل باشگاه استقلال در مورد وضعيت قرارداد جواد نکونام و فرهاد مجيدي گفت: صبح روز شنبه با جواد نکونام و فرهاد مجيدي قرارداد مي‌بنديم. اگر بخواهيم هر دوي آنها را جذب کنيم يک نفر از بايد از فهرست استقلال خارج شود و در صورتي که کميسيون پزشکي تشخيص دهد يک بازيکن ما تا نيم‌فصل نمي‌تواند بازي کند آن فرد را از فهرست خارج مي‌کنيم.

فتح‌الله‌زاده در مورد برگشت خوردن چک اسپانسر استقلال گفت:‌ چک يک ميليارد توماني اسپانسر برگشت خورده و فرصت من به آقايان هم تمام شد. از فردا خودم به اين مسئله ورود مي‌کنم و چهار پنج اسپانسر مدنظر دارم.

وي در مورد اينکه فرهاد مجيدي و امير قلعه‌نويي به مشکل برنمي‌خورند، تصريح کرد: قلعه‌نويي از ما خواسته تيم را آسيايي ببنديم و اين دو نفر هم مشکلي نخواهند داشت. قلعه‌نويي به ما گفته که مجيدي را جذب کنيم.