مهدي رحمتي پس از پيروزي يک بر صفر برابر آلومينيوم هرمزگان در جمع خبرنگاران گفت: بدن بازيکنان ما هنوز در دوره بدنسازي است و خدا شکر که شرمنده هواداران نشديم. حريف هم بسته بازي مي‌کرد.

وي در مورد بازيکنان اين فصل استقلال تصريح کرد: با تدبير کادر فني بايد براي موفقيت تلاش کنيم و ديگر زمان اين نيست که بگوييم چه بازيکني گرفتيم يا چه بازيکني به اين تيم آمده است.

رحمتي در مورد برگشت خوردن چک يک ميلياردي اسپانسر استقلال گفت: نمي‌دانم، ما هم مثل شما منتظريم و خبري از اين اتفاق‌ها نداريم.

وي در مورد اينکه اين مسايل براي استقلال حاشيه‌سازي نمي‌کند، گفت: نه خداراشکر که اولين بازي تيم را برديم و همين مهم است.

رحمتي در مورد اينکه از خط دفاع راضي هست يا نه گفت: بله راضي بودم و مدافعان با من هماهنگ هستند. يکي دو اشتباه در طول بازي پيش مي‌آيد که طبيعي است.

کاپيتان استقلال در مورد اينکه در صورت جذب مجيدي و نکونام چه کسي بازوبند را مي‌بندد، گفت: هر بازيکني بزرگتر باشد کاپيتان مي‌شود.

وي در مورد اينکه در صورت حضور فرهاد مجيدي چه اتفاقي رخ مي‌دهد، گفت: من خودم دو دستي بازوبند را تقديم فرهاد مجيدي مي‌کنم و حرفي هم ندارم.