به نقل از ديلي‌ميل، آرسن ونگر شب گذشته در کنفرانس مطبوعاتي پس از پيکار هفته دوم آماج پرسش‌هاي خبرنگاران قرار گرفت.

نمايندگان جرايد و رسانه‌هاي تصويري با طرح سئوال‌هايي عنوان کردند با فروش فان پرسي به منچستريونايتد، مربي فرانسوي لندني‌ها مرتکب اشتباه شده اما مسئول فني 16 سال گذشته توپچي‌ها چنين نظري ندارد.

او که در کنار ساندرلند، تيمش در دو هفته سپري شده از فصل 2013-2012 نتوانسته گلزني کند، اظهار داشت:‌ جاي ترديد نيست يکسري کمبودها در خط حمله وجود دارد. اما ما بايد به جانشينان فان پرسي يعني پودولسکي، ژيرو و کازورلا فرصت بيشتري دهيم تا آن‌ها در کنار هم بازي کنند. اگر مي‌خواهيد با اين سئوال‌ها به من بگوييد بازيکني خارق العاده را از دست داده‌ايم، داريد وقت‌تان را تلف مي‌کنيد. بديهي است اکنون دنبال يافتن راه‌حلي هستيم که به گل‌هاي بيشتري نسبت به زمان فان پرسي برسيم. من که فکر مي‌کنم مي‌توانيم اين خواسته را عملي کنيم. ژيرو فصل قبل 20 گل زد. پودولسکي هم 20 گل زده. موقعيت کنوني ما مثل زماني است که تيري هانري را در سال 2007 از دست داديم و شما خبرنگاران، همين سئوال را داشتيد. ديديد که کمي زمان گذشت و فان پرسي گل هم زد.

وي ادامه داد:‌ اگر بخاطر داشته باشيد، از من پرسيده مي‌شد چرا از فان پرسي در نوک حمله استفاده مي‌کنم. مي‌گفتند مگر اين بازيکن سانترفوروارد است؟ درست است اکنون با کمبودهايي در حمله مواجه هستيم، اما بايد در نظر گرفت که کازورلا، پودولسکي و ژيرو تا همين يک ماه قبل همديگر را نمي‌شناختند.

مربي 62 ساله افزود: بايد هر چه سريع‌تر براي بهبود اوضاع بکوشيم و براي اين منظور به کمي زمان نياز داريم.