فوتبال ایران/مدافع تیم استقلال ضمن تاکید بر جایگاه ویژه رسانه ها در بحث افکار عمومی، تاسیس سایت اختصاصی خود را گامی درجهت تعامل هر چه بیشتر با رسانه ها و همچنین هواداران استقلال دانست.
به گزارش اوج نیوز و به نقل از سایت امیر حسین صادقی،وی در این باره اظهار داشت:با توجه به اینکه بحث روابط عمومی از اهمیت بالایی در دنیای امروز که هزاره ارتباطات می باشد برخوردار است از مدتها پیش به فکر تاسیس رسانه ای بودم تا بتوانم در دو بعد ارتباط با رسانه ها و همچنین رابطه با هواداران عزیز استقلال گامهایی را بردارم.
صادقی تاکید کرد:قصد من از راه اندازی این پایگاه خبری این است که تا حد امکان پوشش مناسبی بر اتفاقات حول و حوش فوتبال کشور و به ویژه استقلال داشته باشم.
وی افزود:از سروران ارجمند در رسانه های گروهی تقاضامندم تا مرا همچون سالهای گذشته راهنمایی کرده و خطاهایم را گوشزد کنند که اگر چنین باشد به بخش مهمی از اهدافم در راه تاسیس این سایت رسیده ام.
صادقی افزود:از سوی دیگر از هواداران عزیزی که به من محبت داشته اند و در فضای سایبری ،پایگاههای را به نامم ثبت کردند سپاسگزارم اما تقاضابم به عنوان برادر کوچک این است که از همین آدرس اینرنتی به عنوان مرجع اخبار اصلی ام استفاده کنند.قطعا با این عزیزان در آینده حرفهای مهم دیگری خواهم داشت.
استقلال