بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فکر می کنم در فصل جدید تیم بسیار خوبی داشته باشیم.

حمیدرضا علی عسگری در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: بازیکنان خوبی به پرسپولیس اضافه شده اند و با جذب سید جلال حسینی و محسن بنگر خط دفاع قدرتمندی خواهیم داشت، فکر می کنم پرسپولیس در فصل جدید تیم بسیار خوبی خواهد داشت و در حد نام و اعتبارش در میادین ظاهر می شود.

وی افزود: تیم ما در فصل گذشته مشکلات زیادی داشته که اجازه نداد نتایج لازم را کسب کنیم مشکلات فصل قبل در فصل جدید بی تأثیر خواهد بود اما فکر نمی کنم تأثیر زیادی هم داشته باشد اگر شروع خوبی در لیگ داشته باشیم حواشی فصل گذشته تأثیر آنچنانی روی کار تیم ما در فصل جدید نخواهد داشت.

او در ادامه گفت: برای فصل جدید خیلی انگیزه دارم چون تمرینات اختصاصی ام را به صورت انفرادی شروع کرده ام تا با یک بدنسازی خوب همراه با تیم با تمام قوا در خدمت پرسپولیس باشم فصل گذشته دچار مصدومیت های طولانی مدت شدم که مرا عقب انداخت اما انشاالله در فصل جدید سرحال و آماده در میادین حاضر خواهم شد.

بازیکن پرسپولیس اظهار داشت: امیدوارم در پست مورد علاقه ام بازی کنم تا مفید باشم دوست دارم در خط حمله بازی کنم چون احساس می کنم بازدهی بیشتری نسبت به خط دفاع دارم.

وی افزود مصدومیت های فصل گذشته باعث شد از تیم ملی هم دور شوم و نتوانم همراه با ملی پوشان در مرحله دوم مقدماتی جام جهانی شرکت کنم حضور در تیم ملی هم یکی از انگیزه های من است تا با عملکردی خوب در پرسپولیس، دوباره به تیم ملی برگردم.

وی در ادامه گفت: امیدوارم پرسپولیس با دنیزلی در فصل جدید روزهای خیلی خوبی داشته باشد کار کردن با ایشان برای من تجربه خوبی بود دنیزلی مربی شناخته شده ای در سطح دنیا است و کار کردن با ایشان برای من باعث افتخار است.

علی عسگری اظهار داشت: امیدوارم پرسپولیس در فصل جدید در حد یک مدعی ظاهر شود و همان تیمی شود که هواداران انتظار دارند، فصل قبل نتایج تیم باعث ناراحتی بیش از حد هواداران شد و خودمان هم خیلی اذیت شدیم اما در این فصل همه چیز را جبران می کنیم امیدوارم هواداران مثل همیشه کنار پرسپولیس باشند تا با کمک و حمایت آنها تیمی قدرتمند و در حد نام پرسپولیس بسازیم.