نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: پاسخ : مصاحبه هاي مديران و مربيان و بازيكنان پرسپوليس

معاونت سایت

پیش فرض پاسخ : مصاحبه هاي مديران و مربيان و بازيكنان پرسپوليس

براي موفقيت بايد شبانه‌روز كار كنيم
    سومديك: به شخصيت بزرگ پرسپوليس پي بردم

مشاور فني مديرعامل و كادرفني ‌پرسپوليس گفت: در مدتي كه در ايران بودم متوجه شدم كه ‌پرسپوليس چه شخصيت بزرگي دارد.

رالف سومديك در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، پيش از ترك ايران دربار‌ه‌اش حضورش در كشورمان عنوان كرد: با وجود تبليغاتي كه در بدو مذاكره‌ام با ‌پرسپوليسي‌ها به گوشم رسيد، وقتي به ايران آمدم و همه چيز را با چشمان خودم ديدم پي به واقعيت بردم. از اين به بعد هرجا درباره ايران حرف بزنند مطمئن باشيد خوبي‌هايي كه با چشمانم ديدم را خواهم گفت و از ميهمان‌نوازي گرم شما حرف خواهم زد.

وي گفت: صبحت‌هاي بسيار خوبي با استيلي داشتم. من و استيلي يك دوست مشترك داريم كه ما را با يكديگر آشنا كرد. سپس به ايران آمدم و از نزديك با ايشان درباره همه چيز و همچنين با مديريت باشگاه حرف زدم. مي‌خواهم به استيلي كمك كنم و خوشبختانه بستر لازم مهيا است. در مدتي كه به ايران آمدم يك دقيقه هم درباره مسائل غير فوتبالي با استيلي حرف نزدم و متوجه شدم كه ‌پرسپوليس چه شخصيت بزرگي در ايران دارد.

اين مربي تصريح كرد: همه مذاكرات خوب بود و علاقه و انگيزه لازم را براي ورود به ‌پرسپوليس پيدا كردم. تا روز چهارشنبه در اردوي تركيه به قرمزپوشان اضافه خواهم شد و برنامه‌هايم را براي اين تيم با كمك استيلي پياده خواهم كرد.

سومديك خاطرنشان كرد: بايد عقب‌ماندگي‌ها را جبران كرد. برنامه‌هاي استيلي خيلي خوب بوده و بايد شبانه‌روز كار كنيم و يك دقيقه هم تلف نكنيم. من درباره ‌پرسپوليس بررسي زيادي كردم و چشم‌بسته به اين تيم جواب مثبت ندادم به همين دليل مي‌دانم انتظارات از من بالاست.

مشاور فني مديرعامل و كادرفني ‌پرسپوليس يادآور شد: يكي از مسائل مهم در اين تيم هواداران است. اميدوارم كاري كنيم تا هواداران هميشه شاد باشند. من در اين چند مدت خيلي از مسائل را بررسي كردم و از صحبت‌هاي حميد استيلي كه يكي از بهترين بازيكنان ملي‌پوش ايران بود يادداشت‌برداري كردم. با تمام قوا سعي خواهم كرد تفكراتي كه در تيم‌هاي مختلف را داشته‌ام را پياده كنم تا بتوانيم با كمك يكديگر به نتايج دلخواه برسيم.

سومديك درباره حضورش در تمرين تيم ملي ايران گفت: استيلي دوست داشت همه اتفاقات ‌پرسپوليس را براي من شرح دهد و به همين دليل در كاري بسيار جالب من را دعوت كرد تا ملي‌پوشان ‌پرسپوليس ببنيم كه خوشبختانه اين اتفاق افتاد. ارزيابي بسيار خوبي بود و من به آن چيزي كه مي‌خواستم رسيدم

معاونت سایت

با استيلي همبازي بوده‌ام
    هاشميان: يارگيري‌هاي پرسپوليس با تفكر انجام شده است

مهاجم پرسپوليس گفت: يارگيري‌هاي پرسپوليس خوب بوده و مشخص است كه جذب بازيكنان با تفكر انجام شده است.

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، وحيد هاشميان پس از ثبت قراردادش در هيئت فوتبال، درباره دليل تاخيرش در پيوستن به پرسپوليس، گفت: به دليل اينكه چندين سال در آلمان زندگي كرده‌ام و همين طور همسرم در آنجا زندگي مي‌كند براي انجام كارهاي شخصي‌ام به آلمان رفته بودم و بلافاصله پس از بازگشتم با توافقات انجام شده به اين تيم آمدم. ديروز مذاكراتي با آقاي كاشاني داشتم كه پس از توافق، امروز قراردادم را امضا كردم.

وي نحوه جذب بازيكنان اين فصل پرسپوليس را مناسب ارزيابي كرد و افزود: يارگيري‌ها خوب بوده و مشخص است كه جذب بازيكنان با تفكر انجام شده و در پست‌هايي كه لازم بوده بازيكن جذب شده است.

هاشميان تصريح كرد: در بازي‌هاي آسيايي بانكوك با استيلي همبازي بودم كه در آن رقابت‌ها قهرمان آسيا شديم. در كسوت مربيگري همكاري نداشتم و اميدوارم كه پرسپوليس فصل پرباري را با ايشان داشته باشد.

وي درباره پيوستنش به اردوي تركيه گفت: يك مقدار كارهاي شخصي دارم و بعد از اينكه با آقاي استيلي صحبت كردم در اولين فرصت براي پيوستن به اردو به تركيه مي روم.

معاونت سایت

مصاحبه هاي مديران و مربيان و بازيكنان پرسپوليس
    شخصيت هاشميان براي بازيكنان جوان ما الگوست
    استيلي: مشكل اصلي اردوي پرسپوليس كمبود بازيكن است

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تنها مشكل اردوي اين تيم در تركيه را كمبود بازيكن و غيبت ملي‌پوشان دانست.

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، حميد استيلي پس از اولين تمرين پرسپوليس در زمين هتل پاتايا تركيه در مورد وضعيت اردو و شرايط بازيكنان، جذب هاشميان و .. به سوالات پاسخ گفت:

* شرايط سفر و اولين روز اردو چگونه بود؟
    سفر ما طبق برنامه ريزي از سوي باشگاه انجام شد. پرواز خوبي داشتيم و از آنكارا تا محل اردو را با يك دستگاه اتوبوس طي كرديم و بچه‌ها خستگي زيادي را احساس نكردند. محل اردو در يك محيط آرام، خوب و ورزشي است. برنامه ريزي كرده بوديم كه چه ساعتي به اينجا مي‌رسيم و طبق برنامه در زمان مشخص وارد هتل شديم. مشكل ما در اين اردو تنها عدم حضور ملي‌پوشان و كمبود بازيكن است.

* آيا بازيكني به اين اردو اضافه مي‌شود؟
    بله. با توجه به اينكه بازيكنان ملي پوش را در اختيار نداريم، در اينجا چند بازيكن خارجي به ما اضافه مي‌شوند تا آنها را ارزيابي كنيم.

*اولين تمرين پرسپوليس چگونه و در چه شرايطي انجام شد؟
    امروز اولين جلسه تمرين را پشت سر گذاشتيم و خيلي خوب تمرين كرديم. بعدازظهر هم تمرين داريم. پس فردا يك بازي تداركاتي داريم و برنامه ريزي كرده‌ايم كه تيم‌هاي مقابل ما از تيم‌هاي خيلي خوب و قوي باشند. از ليگ برتر يا ليگ يك تركيه باشند. آن‌هم تيم‌هاي ليگ يكي كه در سطح ليگ برتري باشند و جزو تيم‌هاي بالاي جدول ليگ يك باشند كه ما بتوانيم با آنها بازي تداركاتي پر باري را انجام دهيم. سه بازي تداركاتي را در نظر گرفته‌ايم ولي اگر شرايط انجام سه بازي را بدليل كمبود بازيكن نداشته باشيم، به دو بازي قناعت مي كنيم.‌

*وحيد هاشميان امروز در تهران با پرسپوليس قرارداد بست، در اين باره چه نظري داريد؟
    در مورد وحيد هاشميان به اين جمع بندي رسيديم كه ايشان را حفظ كنيم. وحيد به دليل مسائل فني و اخلاقي مي‌تواند به ما كمك كند. هاشميان شخصيتي دارد حرفه‌اي كه مي‌تواند براي تيم ما و بازيكنان جوان ما يك الگوي خيلي خوبي باشد. به اميد خدا از او استفاده خواهيم كرد و قرار است به اردوي ما ملحق شود.

*آمادگي بازيكنان در اين در چه سطحي است؟
    ما هفته چهارم تمرينات تيمي را پشت سر مي‌گذاريم و شرايط بدني بچه‌ها روز به روز بهتر مي‌شود و كيفيت كاري آنها بالا مي‌رود.

*با توجه به صحبتي كه با سرمربي تيم ملي داشتيد، شرايط ملي پوشان را چطور ارزيابي مي‌كنيد؟
    شرايط بازيكنان را پرسيدم و ايشان اطلاعات كافي و جامعي از بازيكنان داشت چه از نقطه نظر فني و چه از نظر اخلاقي. سرمربي تيم ملي بر روي كليه بازيكنان اشراف كافي داشت و با نحوه بازي كردن بازيكنان كه در چه پستي بهتر كار مي‌كنند را به نكات جالبي اشاره كرد. من يك روز قبل از آن نيز به همراه آقاي سومديك كمك مربي جديد پرسپوليس سر تمرين تيم ملي رفتيم و تمرين بچه ها را از نزديك مشاهده كرديم.

*در مورد كمك مربي خارجي آقاي سومديك كه به جمع كادر فني ملحق مي‌شوند چه نظري داريد؟
    كار ايشان پس از مذاكره به اتمام رسيده و قرار است ظرف يكي دو روز آينده در تركيه به ما ملحق شود.

معاونت سایت

عليرضا محمد: سرم به اندازه يك سيب باد كرد

مدافع پرسپوليس گفت: بر اثر سنگي كه تماشاگران زدند، سرم به اندازه يك سيب باد كرد.

عليرضا محمد در گفت‌وگو بافارس، عنوان كرد: بر اثر سنگي كه تماشاگران زدند سرم به اندازه يك سيب باد كرد. اگر اين سنگ به گيج‌گاه و يا چشمم مي‌خورد چه اتفاقي مي‌افتاد؟ كار زشت و ناجوانمردانه در حق ما آن هم در اول بازي انجام دادند.
    وي در مورد بازي تصريح كرد: آب و هواي بوشهر به هيچ عنوان مناسب برگزاري مسابقه نيست. در اين شهر رطوبت بسيار بالا است و نمي‌توان حتي راه رفت چه برسد به دويدن. درست نيست در اين وقت سال در بوشهر مسابقات برگزار شود.
    هافبك پرسپوليس درباره نتايج اين تيم خاطرنشان كرد: هواداران نگران نباشند. مطمئن باشيد اگر پرسپوليس روي غلتك بيفتد هيچ تيمي جلودارمان نخواهد بود. ما نياز به زمان داريم.
    وي افزود: در ديدار برابر شاهين روي اشتباهات فردي 2 گل دريافت كرديم وگرنه مي‌توانستيم مساوي كنيم. بازيكنان بوشهري نيز اشتباهاتي داشتند كه طالب‌لو به خوبي آنها را جمع كرد. ما از موقعيت‌هاي خود استفاده نكرديم و شاهيني‌ها از 2 فرصت خود بهره بردند و پيروز شدند.

معاونت سایت

استیلی: هر ۱۴ گل ما روی حرکات تیمی بود/کاش همه این بازی را می دیدند

حمید استیلی در گفت وگویی پس از پیروزی 14 بر یک در دیدار دوستانه شب گذشته برابر منتخب کیش اظهار داشت: همانطور که قبل از رفتن به اردوی کیش گفته بودم در این اردو بیشتر به دنبال مسائل روحی و روانی تیم هستیم. در کنار یک اردوی خوب بازی دوستانه مؤثری هم انجام دادیم و موفق شدیم به نتیجه خوبی برسیم تا از همه لحاظ برای بچه ها خوب باشد.

وی ادامه داد: در چند مدت گذشته اتفاق نیفتاده که تیمی با این 14 گل حریف خود را شکست دهد. ۷ گل در نیمه اول و ۷ گل در نیمه دوم با کارهای تیمی به ثمر رساندیم و گل های ما روی کار فردی نبود. برای من بسیار مهم بود که گل های ما روی حرکات تیمی زده شود.

استیلی در پاسخ به این سؤال که آیا تیم منتخب کیش حریف تدارکاتی قدرتمندی برای شما بود، گفت: تیمی که مقابل آن بازی کردیم همیشه در کیش است و خیلی از تیم ها مقابل این تیم ظاهر شدند. همین تیم که مقابل ما قرار گرفت شاید برای برخی از تیم ها در دیدارهای دوستانه مشکل ساز شده باشد. البته من گفتم هدف ما در این بازی مرور کارهای تیمی و بهبود شرایط روحی بازیکنان بود تا بچه ها به خودباوری برسند.

وی خاطرنشان کرد: ای کاش این بازی ضبط می شد و گل هایی که زدیم را همه می دیدند. ما با چند پاس سالم و حرکت تیمی دروازه حریف را باز کردیم و بازیکنان حریف را سردرگم کرده بودیم و این برای من بسیار مهم بود.

استیلی در پایان گفت: امیدوارم با حفظ این روند در بازی شنبه هفته آینده مقابل مس کرمان ظاهر شویم و بتوانیم دست پر به تهران بازگردیم.