استيلي :‌ نمي‌دانم در بازي مقابل ذوب آهن بايد چه‌كار كنم

سرمربي پرسپوليس گفت: تيم ملي با ارائه يك بازي خوب برابر اندونزي براي رقبا خط و نشان كشيد.
حميد استيلي در خصوص ديدار تيم ملي مقابل اندونزي عنوان كرد: خوشبختانه موفق شديم در اولين بازي قاطعانه اندونزي را شكست دهيم. هميشه بازي اول حساسيت خاص خودش را دارد ولي اين بار با قدرت براي حريفان خط و نشان كشيديم.

وي افزود: تيم ملي روز به روز با كي‌روش بهتر مي‌شود. در بازي روز گذشته 2 گل از ضربات ايستگاهي زديم و سومين گل خودمان را با پاس به عقب زيبا و كار روي زمين به ثمر رسانديم. قطعا با اين بازي خوب آينده روشني در انتظار ما تيم ملي است.

استيلي تصريح كرد: قطعا در تيم ملي نقاط قدرت و ضعفي وجود دارد كه كي‌روش دستور رسيدگي به آنها را مي‌دهد. بهترين فرد خود سرمربي تيم ملي است كه به اين مسائل رسيدگي كند اما در نهايت ما در شروع كار خوب بوديم و با برنامه ريزي بهتر عالي خواهيم شد.

سرمربي پرسپوليس خاطرنشان كرد: سه شنبه هفته جاري يك بازي سخت مقابل قطر داريم و بچه‌هاي ما لياقت اين را دارند تا قطر را در خانه خود غافلگير كنند.

استيلي با اشاره به حضور هواداران در ورزشگاه آزادي گفت: به نظر من هواداران سنگ تمام گذاشتند. آنها با حضورشان كه بسيار پرشور بود نشان دادند كه با تيم ملي آشتي كرده‌اند. بعد از مدت‌ها ديديد كه تيم ملي ما بسيار خوب و سرحال بازي كرد. ما در نيمه اول به گل نرسيديم اما صبوري هواداران باعث شد در نيمه دوم تيم ملي چهره واقعي خود را نشان دهد. هر وقت هواداران صبر داشته باشند نتيجه‌اش موفقيت است. من اميدوارم در بازي‌هاي آينده نيز تيم ملي با حمايت 100 هزار نفري هواداران مواجه شود تا به نتايج خوب برسد و به جام جهاني برزيل راه پيدا كند.

وي در ادامه گفت‌وگو در خصوص شرايط پرسپوليس اظهار داشت: اردوي خوبي را در مشهد پشت سر گذاشتيم و به اهداف خود تا حدود زيادي رسيديم. ما در بازي مقابل اندونزي 2 ملي پوش را در زمين داشتيم كه هر دو خوب كار كردند. رضايي 65 دقيقه و كريمي 90 دقيقه بازي كردند و تاثير گذار بودند.

اين مربي افزود: تيم ملي 3 روز ديگر بايد در قطر به ديدار اين كشور برود كه قطعا بازيكنان ما در آن بازي استفاده خواهند شد پس از آن بازيكنان بامداد روز شانزدهم به ايران مي‌آيند تا در اختيار ما قرار گيرند. واقعا نمي‌دانم در بازي روز پنجشنبه مقابل ذوب آهن بايد چه كار كنم.

استيلي تاكيد كرد: هميشه احترام تيم ملي بر من واجب است و دوست دارم اين تيم هميشه موفق باشد اما پرسپوليس هم بايد در مقابل تيم سر سخت ذوب آهن قرار گيرد و ما قطعا بايد از ملي پوشان خود كه جزيي از تيم ما هستند استفاده كنيم. با اين شرايط نمي‌دانم چه اتفاقي خواهد افتاد. ما مي‌توانيم با يك برنامه ريزي بهتر و منسجم تر كاري كنيم كه به باشگاه‌ها هم لطمه زيادي وارد نشود.

استيلي يادآور شد: بازي سختي مقابل ذوب آهن در اصفهان داريم. قطعا اين تيم مقابل ما انگيزه‌هاي زيادي دارد اما ما هم دوست نداريم از اصفهان دست خالي برگرديم به همين دليل تمام تلاش خود را خواهيم كرد كه به هدفمان برسيم. فقط اميدوارم خستگي ملي پوشان و مسائلي از اين قبيل براي ما مشكل ساز نشود.