منصور ابراهيم‌زاده در ابتدا در خصوص پيروزي اين تيم برابر ملوان در انزلي ضمن بيان مطلب فوق گفت: همه فکر مي‌کردند همزماني آن بازي با دربي تهران باعث استقبال کم تماشاگران بشود اما ورزشگاه مملو از هواداران ملوان بود. قطعا بردن قوي تيم انزلي مقابل تماشاگران با انگيزه‌اش بسيار ارزشمند بود.

وي دليل موفقيت نفت در آن بازي را قطع ارتباط بين رافخاهي، نزهتي و پژمان نوري دانست و افزود: ملوان به خاطر هافبک‌ها و مهاجمان خوبي که دارد، مي‌تواند براي هر تيمي دردسر ساز شود اما بازيکنان نفت با اجراي دقيق برنامه‌هاي تاکتيکي و خارج کردن اين نفرات از بازي، شرايط لازم را جهت رسيدن به اهداف‌مان فراهم کردند.

" چه نامي مي‌توان براي رويارويي ابراهيم‌‎زاده و تيم سابقش انتخاب کرد؟" سرمربي فعلي نفت تهران در پاسخ به اين پرسش اظهار داشت: اسم اين بازي را فقط مي‌توان مسابقه گذاشت. براي من مسابقه است و هرکسي بايد در اين بازي براي رسيدن به پيروزي تلاش کند.

وي با اشاره به اينکه هرکسي با تفکر پيروزي و موفقيت به ميدان مي‌آيد، اضافه کرد: انسان بايد در سخت‌‎ترين شرايط پيروز شود. موفق بودن زماني ارزشمندتر مي‌شود که حريفان قدرتمند باشند، نه اينکه وقتي تعدادي از تيم‌ها فقط خوب هستند، شما هم خوب باشيد. به من گفتند تيم نفت با اين بضاعت سال پيش پنجم شد، آنجا مي‌رويد که تيم را چندم کنيد؟ و من گفتم وقتي جايي با انرژي‌تر کار کند، خودش اقتدار است.

سرمربي فعلي تيم نفت عصر چهارشنبه بايد برابر ذوب‌آهني قرار بگيرد که سال‌ها با اين تيم افتخارات بسياري را در ايران و آسيا کسب کرد. ابراهيم‌زاده‌ در پاسخ به اين پرسش که چه احساسي دارد برابر ذوب‌آهن قرار مي‌گيرد؟، تاکيد کرد: فقط به تيم نفت احساس دارم و دنبال موفقيت اين تيم هستم.

وي اضافه کرد: احساس خاصي به ذوب‌آهن ندارم زيرا زماني در آن تيم کار مي‌کردم و امروز وظيفه‌ام تمام شده است. در آن زمان حضور در ذوب‌آهن تمام وظايفم را با تمام وجود و به نحو احسن انجام دادم و امروز در تيم نفت بايد اين کار را انجام دهم.

سرمربي نفت تهران در مورد اينکه شناختش از تيم و بازيکنان ذوب‌آهن، مي‌تواند به موفقيت نفت در اين بازي کمک کند، در پايان گفت: واقعا از ذوب‌آهن شناخت دارم و بحثي در آن نيست اما تمام بازيکنان و اعضاي اين تيم هم طرز تفکر من را مي‌دانند.

ديدار تيم‌هاي فوتبال نفت تهران و ذوب‌آهن اصفهان در هفته هفتم رقابتهاي ليگ برتر باشگاه‌هاي کشور ساعت 19 فردا چهارشنبه در ورزشگاه دستگردي تهران برگزار مي‌شود.