مديرفني تيم فوتبال ابومسلم خراسان بعد از شکست تيمش برابر استقلال تهران در جمع خبرنگاران عنوان کرد: اگر اين روند بازيکنان ادامه داشته باشد ابومسلم ليگ برتري خواهد بود.

وي تصريح کرد: ليگ يک شرايط سختي دارد اما بازيکنان ابومسلم نشان دادند که توانايي حضور در ليگ برتر را دارند.

وي همچنين درباره شعارهاي تماشاگران مشهدي گفت: من چيز خاصي نشنيده ام اما اگر قلعه نويي ناراحت شده من به جاي هواداران از وي عذرخواهي مي کنم.

وي با تمجيد از عملکرد خط دفاعي ابومسلم درباره حضور حسين هوشيار در درون دروازه نيز گفت: هر گلري گل بد مي خورد و نبايد به هوشيار سخت گرفت.

وي درباره نقش خود در تيم فوتبال ابومسلم اظهار کرد: من نظرات خود را به پيرواني خواهم گفت اما شاغلام به عنوان يک بزرگتر تصميم گيرنده اصلي است.

وي همچنين در پاسخ به سوالي در مورد اينکه مسئول اجرايي اين بازي باشگاه ابومسلم بود يا هيأت فوتبال خراسان رضوي؟ گفت: در فوتبال ما اتفاقات جالب زياد مي افتد که اين مورد هم يکي از آنهاست، چرا که تيم استقلال را ما دعوت کرده ايم، هزينه اين تيم را ما داده ايم اما هيأت فوتبال استان قرارداد محيطي را بسته است و البته در فوتبال ما اين اتفاقات جالب چيز عجيبي نيست.