نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: کوکوی نودل

معاونت سایت

Eh کوکوی نودل

مواد لازم جهت کوکوی نودل برای سه نفر:
    نودالیت دو بسته
    قارچ ۶ عدد
    مرغ یک تکه ران یا یک تکه سینه
    پنیز پیتزا ۴ ورقه (یا رنده شده اندازه ۴ قاشق سوپخوري)
    سبزی گشنیز و جعفری سه قاشق غذاخوری خرد شده
    پیازچه خرد شده دو قاشق غذاخوری
    تخم مرغ سه عدد
    زردچوبه یک قاشق چایخوری
    فلفل یک قاشق چایخوری
    نمک مقداری

طرز تهیه:
    مرغ رو پخته بعد داخل خرد کن مي ريزيم تا خرد بشه. اگر شما دوست داشتین میتونین ریش ریش کنین اما چون کوکو است ریزتر باشه فکر کنم بهتره. قارچ رو خرد كرده. فقط دو یا سه قاچ کنید کافیه.
    به اندازه یک قاشق روغن در ماهی تابه ریخته و بگذاريد روی شعله. قارچ و مرغ را خیلی کمی تفت دهيد و سبزی ها و پیازچه را به مرغ اضافه كنيد. یکی از بسته های نودالیت رو باز كرده و یکی از اون ادویه هایی که درونش است را داخل مواد بريزيد بعد از اینکه خوب مخلوط شد شعله را خاموش كنيد. روغن زیاد نریزید چون قرار است این مواد دوباره سرخ شوند چربی غذا خیلی زیاد میشه.
    درون قابلمه آب ريخته بعد از اینکه آب جوش اومد نودالیت را به آن اضافه كنيد تا مدت دو الی سه دقیقه بجوشد. سپس آبکش كرده کنار مي گذاريم تا خنک شود.
    بعد از اینکه خنک شد در یک ظرف دیگر مي ريزيم و تخم مرغ و فلفل و نمک و زردچوبه را به آن اضافه كرده و خوب مخلوط ميكنيم . مواظب باشین به نودل داغ تخم مرغ اضافه نکنید چون تخم مرغ توش میپزه. روغن را توی ماهیتابه بريزيد بگذاريد خوب داغ شود بعد نصف نودل رو که با تخم مرغ مخلوطش کرده بودیم داخل ماهی تابه میریزیم مرغ و قارچ را روی نودل میریزیم . مرحله بعدی پنیر پیتزا. فکر کنم پنیر رنده شده بهتر باشد. حالا مابقي نودلها را روي مواد مي ريزيم کمی زیرش رو زیاد كرده تا تخم مرغ ببندد بعد از چند ثانیه کمش مي كنيم و درش را مي بنديم تا خوب سرخ شود. نزدیک ده الی پانزده دقیقه بعد آماده مي باشد. از نودل را نگه دارم و بعد از اینکه مرغ را ریختم روی مرغ بریزیم و هر دو روی کوکو رو سرخ کنم.
    ویرایش توسط !MAHSA! : 2013/09/09 در ساعت 23:59