صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 22 , از مجموع 22

موضوع: شيعه شدگان؛ از علماي اهل تسنن

مدیر بازنشسته

حبيب علي الجفري

عالم و مبلغ بزرگ سني مذهب، وي در مصاحبه با شبکه ماهواره اي "اقراء"، با اعلام تشرف خود به مذهب اهل بيت (ع) تاکيد کرد:
    « من پس از تحقيقات گسترده بين فقه مذاهب مختلف اسلامي و مقارنه بين آنها مذهب تشيع را برگزيدم.»

الجفري افزود:

من سه سال در بين مذاهب مختلف جستجو کردم تا بهترين را انتخاب کنم ودر نهايت با پرس و جو از علماي شيعه و خصوصا آيت‌الله سيستاني مرجع عاليقدر شيعه، به حقانيت مذهب اهل بيت(ع) ايمان آوردم.و به صحت اين مذهب نسبت به ساير مذاهب پي بردم.
    احمد اسماعیل غزالی، باسل بن خضراء، حسین الرجاء و محمد سلیم

از دیگر سوری هایی هستند که شیعه شده و در راستای تبلیغ اهل بیت (ع) فعالیت دارند.

یکی از ویژگیهای خوب مردم سوریه گرایش به مذهب اهل بیت (ع) می باشد.

لازم به ذكر است كه حقانيت تشيع باعث گرايش تعداد فراوان از پيروان اهل سنّت و ساير اديان به اين مذهب گرديده و انسانهاي پاك نهاد و حقيقت گرا؛

پس از درك حقانيّت تشیع پيرو اين مكتب پويا و مقدس مي شوند.و همین عالمان که نام برده شدند با تالیفات خود میلیونها نفر را شیعه کرده اند.

آن چه در اين مختصر آورده شد تنها به عنوان نمونه مطرح گرديد.

مدیر بازنشسته

احمد اسماعیل غزالی ، باسل بن خضراء حسین الرجاء و محمد سلیم

از دیگر سوری هایی هستند که شیعه شده و در راستای تبلیغ اهل بیت (ع) فعالیت دارند.

یکی از ویژگیهای خوب مردم سوریه گرایش به مذهب اهل بیت (ع) می باشد.

لازم به ذكر است كه حقانيت تشيع باعث گرايش تعداد فراوان از پيروان اهل سنّت و ساير اديان به اين مذهب گرديده و انسانهاي پاك نهاد و حقيقت گرا؛

پس از درك حقانيّت تشیع پيرو اين مكتب پويا و مقدس مي شوند.

و همین عالمان که نام برده شدند با تالیفات خود میلیونها نفر را شیعه کرده اند.

در انتها باید عرض شود : آن چه در اين مختصر آورده شد تنها به عنوان نمونه مطرح گرديد.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع