نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: اتوري:‌دوست دارم قطررامثل بازي باايران ببينم

مدیر بازنشسته
    سپاس ها
    6,137
    سپاس شده 4,760 در 3,418 پست
    نوشته های وبلاگ
    339

Icon100 اتوري:‌دوست دارم قطررامثل بازي باايران ببينم

تيم ملي قطر از فردا به مدت يک هفته در شهر ابوظبي امارات اردوي آماده‌سازي خود را براي دو بازي مرحله مقدماتي جام جهاني برزيل مقابل ازبکستان (17 مهرماه ) و لبنان (27 مهرماه ) برگزار مي‌کند.

به گزارش فارس،«پائولو اتوري»‌ سرمربي برزيلي اين تيم 30 بازيکن مورد نظر خود را براي اين منظور برگزيده و قصد دارد در مدت يک هفته آينده شاگردانش را به اوج آمادگي جسماني و فني برساند.

وي در اين باره گفت: دو بازي خيلي مهم در مرحله مقدماتي جام جهاني پيش رو داريم. مراحل آماده‌سازي براي جدال با ازبک‌‌ها و لبناني‌‌ها از قبل شروع شده، اما باور دارم اردوي ابوظبي براي ما کاملا مفيد است و کمک مي‌کند در بالاترين سطح آمادگي همانگونه که در ژوئن گذشته مقابل ايران بوديم، قرار گيريم.

اتوري افزود:‌ بازيکنان دعوت شده در بازي‌هاي باشگاهي روز شنبه (امروز) به ميدان مي‌روند و بعد خود را به مسئولان براي اعزام به امارات معرفي خواهند کرد.

قطر که در گروه اول مقدماتي جام جهاني از قاره آسيا سوم است، در تاريخ 12 ژوئن گذشته در ورزشگاه آزادي تهران مقابل ايران به تساوي بدون گل رسيد.

اين مربي برزيلي افزود: آمادگي را که مقابل ايران نشان داديم،‌ دوست دارم چون 3 روز قبل از آن بازي مقابل کره در دوحه باخته بوديم. در بازي با کره‌اي‌ها مرتکب چند اشتباه وحشتناک شديم و بي‌تمرکز بوديم. مقابل ايران در بدترين شرايط ممکن قرار گرفتيم اما تيم مرتکب آن اشتباهات نشد. تيم 90 دقيقه تمام با تمرکز بازي کرد و دست به حمله زد. دوست دارم يکبار ديگر چنين فوتبالي از تيمم ببينم.

اتوري گفت: سه بازي در 9 روز انجام داديم و بازيکنان مقاومت خوبي کردند. دوست ندارم آن سناريو تکرار شود. خوشبختانه آن فصل تمام شد و اکنون بازيکنان‌مان در فصل جديد در ليگ ستارگان قطر بازي مي کنند. اين حضور خود بهترين آماده‌سازي براي ورود به تيم ملي است. اطمينان دارم بازيکنان با حضور در اردوي امارات احساس خواهند کرد آماده‌تر از قبل شده اند.

2. کاربر روبرو از پست مفید ! ALi LOVE ! سپاس کرده است .