صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 60

موضوع: بهترین خاطره ای که در چت روم سناتورها داشته اید را بگوییم

24 بهترین خاطره ای که در چت روم سناتورها داشته اید را بگوییم

سناتورهای عزیز بهترین خاطره و شیطنت ا ز چت روم دارید چی بوده؟ از اولین روز ورود تا این لحظه؟
    ویرایش توسط saynaz : 2012/11/09 در ساعت 16:41

مدیر بازنشسته

Icon100

اول از هر چیز باید تشکر کنم از ابجی saynaz

من از اون موقع که میام خاطره بدی نداشتم خاطرات خوبم هم بیشماره

بهترین خاطراتمم بودن در کنار سناتوری ها و گفتگو های گرم با انها بوده...
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  purple_lotus_flower.jpg
مشاهده: 104
حجم:  27.4 کیلوبایت  

کاربر سایت

یادمه با اولین کسی که گرم گرفتم saynaz بود بعدش با zizico و خیلی کسا.بعدش با پسرا جمع میشدیم دخترارو اذیت میکردیم hamed(همون مارشاله خودمون اون موقع هنوز سبز پررنگ یود)اومد بهم اخطار داد گفت:همه از دستت شاکی هستن هوای خودتو داشته باش منم خب چی میگفتم گفتم باااشه.خلاصه گذشت خیلی از دخترارو تو سنا مخ کردیم خیلی هم با اسم دیگه مچ مارو گرفتن ضایع شدیم خیلی هارو اذیت کردیم خیلی ها هم ما رو اذیت کردن خیلیارو دوس داشتیم خیلیا مارو دوس داشتن دلمون شکست دل شکوندیم خلاصه.....خیلی از روم هارو امتحان کردم بعضی جاها مستر شدم ولی آخرش باز برگشتم به سنا«امیدوارم دوباره راه بیفته»
    ​shahryar 3 6

سلام
    اول از همه از saynazدوست سناتوری عزیز تشکر میکنم بخاطر پست زیبایی که ایجاد کرد
    منم مثل حامد(مارشال)وشهریاراز وقتی اومدم خاطرات خوب زیاد داشتم ،کلا فضای مجازی سالم و خیلی خوبی بود.
    امیدوارم مشکل هرچه زودتر برطرف بشه ودوباره همدیگر رو توچت روم ببینیم.
    ویرایش توسط saman1990 : 2012/11/09 در ساعت 17:15

Cool یادش بخیر

یادش بخیر اون نیمه شبی که فقط منو اجی سایناز تو روم بودیم داشتیم میرقصیدیم از بیکاری خلاصه بگم تو اوجه رقص یکی از کاربرا وارد شد به اسم ....بووووووووق که از من خوشش نمیومد اجی سایناز هم بم pv داد که من حوصلم سر رفته بیا 1ذره اذیتش کنیم.منم بدم نمیومد.کاری باهاش کردیم که بدبخت به جز اینکه به عقل ما شک کنه به عقل خودش هم شک کرد دیگه اون اخر هم گفت تا خل که هستم خلتر از این نشدم برم
    منو اجی سایناز هم اونشب اصلا نخوابیدیم فقط میخندیدیم
    (این یکی از بهترین خاطراتم از سناتورهاست)

چیزی که زیاد دارم خاطرات خوبه از سناتورها
    1 شب به دلیله اینه با ابوالفضل قهر بودم و تهدید هم کرده بودم که دیگه سنا نمیام با 1 اسم دیگه وارد روم شدم چون اول میخواستم مطمئن شم که هستش یا نهوخلهصه بودش منم که توپم پر بودکلییییییییییییییی اذیتش کردم 1چیزایی بش میگفتم که هنگ کرده بود فقط میخواست بدونه کیم 1ذره که به جواب میرسید باز 1چیزای دیگه میگفتم که کلا" باید از اول فکر میکرد
    خلاصه دید حریفم نمیشه تهدید کرد که یا بگو کی هستی یا بن میشی منم بی محلی کردم و کیک شدم

کاربر سایت

سلام به همه دوستانی که این مطلب حقیر رو میخونن .
    منم مثل همه دوستایی که اولین بار توی سناتوراومدم غریب بودم .
    اولین کسایی که بهم جواب دادم ابول -اتوسا - عسل - حنا بودن بعدابا ایناز اشنا شدم که همش منو کتک میزد یادش بخیر بعد با سمین که همش منو می کشت وبعد زیزی دوست عزیزو مبیناوسامان - شهریار وسحر -شیرین جون و ویدا ونیلوفر جز بهترین بهترین دوستانم بودن و هستن سرتون رو درد نیارم اما اون روزای خوب گذشته دیگه تکرار نمیشه و برنمیگرده اینا بهترین خاطره من تو سنا بودن درکنار همین دوستان ازکسایی که یادم رفته اسمشون رو بگم عذر میخام

کاربر سایت

یادش بخیر .منو با نوید 021 ، علی مزاری،حامد 007،تو خصوصی سوال های ... <سه نقطه>طراحی می کردیم می رفتیم تو عمومی راجبش بحث می کردیم بعدش دخترا چغلیه مارو به حامد<marshal>میکردن حامدم طبق معمول یقه منو میگرفت آخرشم کیک شدم یادش بخیرعجب حالی میداد

پیش فرض ســـ ــــ ـلام

ویرایش توسط *Croon* : 2013/12/19 در ساعت 10:17

پیش فرض بهترین خاطره ی من

یه شب با دوستان یه پارتی مجازی گذاشتیم - یه عالمه رقصیدیم

بعد پلیس مجازی اومد به صورت مجازی دنبالمون کرد و یه عالمه در رفتیم و خندیدیم - -البته خاطرات خوب خیلی زیاده

محیط شاد و صمیمی سناتورها واقعا عالیه

یه بارم با دوستان مشاعره کردیم که اونم فوق العاده بود -- قراره مرحله بعدی رو بذاریم هروقت شد

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین