جواد نکونام در خصوص کارت قرمزي که در ديدار با سپاهان از سعيد مظفري زاده گرفت اظهار داشت: در جريان بازي اتفاقي افتاد که داور به من کارت قرمز داد اما بلافاصله پس از بازي از اين بازيکن عذرخواهي کرده و حتي به رختکن سپاهان رفتم و به نويدکيا و ديگر بازيکنان سپاهان خسته نباشيد گفتم.
به گزارش فارس، وي افزود: ما بازيکنان مي دانيم که در زمين مسابقه از اين مسائل رخ مي دهد و به همين خاطر با اتفاقات کنار مي آييم. واقعيت قضيه اين است که به خاطر شکست تيم ملي مقابل ازبکستان عصبي بودم و همين مسئله باعث شد تا کارت قرمز بگيرم.

نکونام تاکيد کرد: شايد باورتان نشود اما پس از شکست تيم ملي شرايط روحي خوبي نداشتم و حتي 3 روز از خانه بيرون نمي آمدم. فقط به تمرين استقلال مي رفتم و بلافاصله به خانه بر مي گشتم.

هافبک استقلال در خصوص شايعاتي که پيرامون گزارش داور بازي با سپاهان و محروميت او از بازي آينده استقلال شنيده مي شود گفت: اصلا چنين مسئله اي نيست و مشکلي براي همراهي استقلال در بازي با فولاد ندارم. زماني داور به کميته داوران گزارش مي نويسد که بازيکن توهيني کرده باشد،من کوچکترين بي احترامي به مظفري زاده و بازيکنان حريف نکردم چون در شخصيتم نيست. وقتي با او تماس گرفتم به خاطر کارت قرمزي که گرفتم عذرخواهي کردم اما هرگز به جامعه داوري بي احترامي نکردم.

وي در پايان در خصوص بازي استقلال و فولاد که چهارشنبه هفته جاري برگزار مي‌شود، تصريح کرد: هر بازي براي ما سخت است و ما مي دانيم که فولاد هم تيم خوبي است و هم مربي خوبي دارد. با اين وجود تمام تلاشمان اين است که 3 امتياز بازي را بگيريم و به روند رو به رشدمان ادامه دهيم.