اصلا بذارین یه چیزی رو بگم ! هر پسری که به هر دختری در حالت عادی نزدیک بشه " مثل این جوادها که تو خیابون تا یه دختری رو میبینن یهو یادشون میافته که دوست دحتر ندارن و باید با اولین کسی که میبینن معاشرت و اختلاط کنن و میان سر صحبت رو باز کنن و مشتی اراجیف روحوضی تحویل دختر میدن که کمترین و مودبانه ترین اونها هوا کردن لنگ و پاچه دختره ست ، وای به بی ناموسی هاش که میرن سراغ مادر و خواهر و خاله و عمه دختره " یهو کامپیوتر دختر شروع به انجام محاسبات نجومی میکنه و سعی در پیشبینی اهداف پسر از این صحبت کردن بی مقدمه و ناگهانی رو میکنه و معمولا اولین چیزی که به ذهنش میرسه اینه : " ****** ". و خوب طبیعتا هیچ دختری حتی یک فاحشه هم خوشش نمیاد که همون اول بسم الله یه پسر به اون به چشم موجودی برای اهداف جنسی یا سوراخ فوری نگاه کنه و طبیعتا جوابش اینه : نه !!!

خب پس چرا دخترها به پسرها چراغ سبز نشون میدن ؟ چون یک درصد احتمال میدن که آقا میخواد باهاشون دوست بشه . وقتی که توی خیابون راه میرید پیامهای نامرئی زیادی روی هوا میبینید که از جانب دخترها متصاعد میشه ! لازم هم نیست اصلا راه برید ! توی تاکسی بشینید ! روی نیمکت پارک بشینید ! توی اداره خودتون پشت میز بشینید و کلا در هر جایی که دختری وجود داشته باشه حضور داشته باشید میتونید این پیامهای متصاعد شده رو مشاهده کنید ! مثلا مدام ور رفتن با روسری ! وول خوردن ! تکیه دادن به شما ! نگاه غلیط به شما انداختن ! با وجود ساعت از شما ساعت پرسیدن ! آدرس کوچه علی چپ پرسیدن ! گرفتن دوزاری با وجود موبایل در دست و صدها هزار (!) مورد از این دست که همگی به شما میگن که : بابا من به یک دوست احتیاج دارم , کسی نیست که اجابت کند دعوت مرا ؟؟؟؟؟؟ ".
اما اشتباه هولناکی که اکثر پسرها و تقریبا 99/99% از اونها مرتکب میشن اینه که خیال میکنن دخترها همشون دنبال دوست پسر یا boy friend میگردن در صورتیکه 99/99% از دخترها دنبال کسی هستن که اونها رو فقط به خاطر وجود خودشون بعنوان یک انسان بخواد . در حقیقت دخترها همیشه به دنبال پیدا کردن یک دوست از جنس پسر هستن ولی متاسفانه فقط دوست پسر گیرشون میاد !!!!!!!!!!!!! پس دوست شدن با دخترآسونه ؟ درسته !!! در حقیقت آسون تر از دوست شدن با یک پسره !!!!!! شما فقط کافیه بتونید این پیام جادویی رو در لحظات اول به دختر منتقل کنید : من از تو ****** نمیخوام , اما به هر حال همونطوری که همه میدونیم و خود شما هم خوب میدونین ما به ****** با یک دختر بیشتر از خودش بها میدین اما خوب روزگاره دیگه .... باید وانمود کنیم که ما و این حرفها ؟ استغفرالله .... دهنتونو آب بکشین و بشین یه آدم پاستوریزه ! البته همین جا اعلام میکنم اگه این رویه پاستوریزه بودم رو بعد از هفت خوان تصاحب قلب دختری باز هم بکار ببرین مطمئن باشین که دوستی شما با مغز به دره جدایی سقوط میکنه چون هیچ دختری وقتی به نهایت اعتماد و علاقه به شما میرسه خوشش نمیاد که شما نقش یه پخمه رو بازی کنین که نمیدونه دودول رو با چه خ مینویسن !!!!!!
شما در ابتدای امر باید وانمود کنید که : میخوام با تو دوست باشم !!

اما خب , اینو که نمیشه همینجوری زرتی یهو گفت ! باید کلاس گذاشت و روشی غیر مستقیم برای این کار پیدا کرد. یکی از راههای نشون دادن این کار اینه که چیزی در خود دختر و یا موقعیت فعلی پیدا کنید که به جنسیت , ظاهر و یا هر چیزی که بشه ازش برداشت علاقه جنسی کرد ربطی نداشته باشه. مثلا از دخترها کمک بخواین !!! البته باز هم نه مثل این جواد ها که یهو جلوی دختره سکته قلبی میکنن و میافتن زمین و غش و ضعف میکنن ! با اینکار دختره رو فراری میدین ! چون هیچ دختری از اینکه نقش نعش کش رو بازی کنه خوشش نمیاد و طبیعتا شما رو به باسنش حواله میده ! مردنتون هم باید کلاس داشته باشه !!!!!!! مثلا چیزی درخواست کنین ! اما باز هم مثل این جوادهای تجریش نرین سراغ دختری که داره چیپس میخوره و دست بندازین توی چیپسش و یه مشت بردارین و بریزین توی حلقتون ! طبیعتا این عمل شما نشون میده که شما فرق چندانی با حیوانی زیبا و چهارپا با 2 گوش دراز ندارید !!!!!! و باز هم طبیعتا هیچ دختری از یک دراز گوش خوشش نمیاد ! اصولا باید بدونین که دخترها طالب کلاس هستن و چیزهای تاپ !!!!! دخترها عاشق اینن که برای پسرها نقش فرشته نجات رو بازی کنند اما توجه کنید که این فرشته نجات از جنس لطیفه نه از جنس پاره آجر ! پس توقع نداشته باشید که دختری برای شما نقش super woman رو بازی کنه ! پس خواسته شما باید با این حساب معقول باشه !!!!!

معمولا در این حالت دخترها گارد دفاعی خودشونو باز میکنن و احساسات جلوی عقل و تفکرشون رو میگیره ! در یک کتابفروشی با دختری که مشغول ورق زدنه کتابیه در مورد اون کتاب سوال کنید و ازش بخواهید که چند تا کتاب خوب به سلیقه خودش براتون انتخاب کنه , خودتونو به کتاب و نه به اون دختر علاقه مند نشون بدین حتی با اینکه کتاب از نظر شما وسیله ایه که اگه به لبو فروش محلتون بدین تا لای ورق هاش لبو بپیچه میتونین مجانی یک لبو بخورید !!!!!! اما نشون بدین که حداقل توی اون لحظه خاص براتون مهم نیست که دارین با یه دختر صحبت میکنید و اصلا هم قلبتون برای فشردن سینه های اون دختر و بوسیدن لبهاش به تاپ و توپ نیافتاده ! البته بازم تاکید میکنم که کتاب ملاک شما نباید باشه چون هر کسی میدونه که پسری که یه سیگار گوشه لبش باشه و تیپ اسپورت بزنه و موهاشو اجق وجق و ژل مالی در بیاره و با آدکلون دوش بگیره نیتش کتاب خوندن نمیتوننه باشه و دختر بازیه ! پس موقعیت ها رو بسنجین و بعد اقدام کنید