حميد گلزاري امجد درباره پيروزي برابر اتکا اظهار داشت: بازي برابر اتکا براي ما سنگين بود ‌به شدت به امتيازات بازي‌هاي خانگي نياز داريم.

به گزارش فارس ، وي افزود: کادر فني به خوبي اين تيم را آناليز کرده بودند و با شناختي که ما از روي نقاط ضعف و قوت اين تيم داشتيم توانستيم اتکا را شکست دهيم.

بازيکن بومي تيم فوتبال الوند همدان درباره گل برتري خود در اين بازي بيان کرد: لطف خدا و تلاش بازيکنان موجب شد که بتوانم ثمره تلاش‌هاي خود در طول تمرينات را بگيرم.

گلزاري‌امجد درباره شرايط خود ابراز داشت: چند مدت بود که نمي‌توانستم خوب بازي کنم و گل بزنم اما خدا کمک کرد تا در بازي برابر اتکا پايم به گل باز شود و همين موضوع باعث شد روحيه بهتري پيدا کنم.

وي درباره از دست دادن موقعيت‌هاي خود در بازي‌هاي مختلف به خبرنگار ورزشي فارس همدان گفت: فشار بازي‌ها زياد است به همين دليل نمي‌شود گفت که بي‌دقت و کم‌تجربه هستم.

بازيکن بومي تيم فوتبال الوند همدان ادامه داد: به نظرم در اين فصل بسيار بدشانسي آوردم اما قول مي‌دهم که در بازي‌هاي باقيمانده بتوانم گل‌هاي بيشتري را به ثمر برسانم.

وي با اشاره به تمرينات الوند همدان اظهار داشت: بازيکنان تيم در شرايط روحي و جسمي خوبي قرار دارند و به جز مصدوم بوده علي‌اصغر عاشوري و مسعود ابطحي مشکلي در بين تيم وجود ندارد.

گلزاري امجد در پاسخ به تعداد بازي‌هاي خود در طول فصل عنوان کرد: از 20 هفته‌اي که از ليگ دسته اول گذشته 16 هفته به صورت ثابت و تعويضي در ترکيب تيم الوند حضور داشته‌ام.

وي با بيان اينکه ليگ برتري شدن الوند از هر چيز براي من مهم‌تر است به خبرنگار ورزشي فارس گفت: در اين فصل ميزان قرارداد براي کسي مهم نبوده و تنها هدف ما اين است که بتوانيم الوند را ليگ برتري کنيم.

مهاجم تيم فوتبال الوند همدان درباره شش هفته پاياني ليگ دسته اول ابراز داشت: شش هفته سخت و نفس‌گير را پيش رو داريم در اين شش هفته باقيمانده سه هفته ميهمان و سه هفته ميزبان هستيم.

وي گفت: تمام اين بازي‌ها براي ما حکم جنگ و فينال را دارد به همين دليل اميدوارم با کمک خداي متعال پيروز ميدان باشيم.

گلزاري‌امجد با تشکر از هواداران تيم که در سرما و گرما آنها را تنها نگذاشتند، ابراز داشت: شايد اگر حمايت‌هاي آنها نبود جايگاه ما در جدول جاي ديگري بود.

وي تصريح کرد: هواداران تيم اگر در بازي‌هاي باقيمانده با حمايت خود استاديوم شهداي قدس همدان را پر کنند کمترين پاداش ما به آنها ليگ برتر خواهد بود.

بازيکن بومي تيم فوتبال الوند همدان با بيان اينکه اگر باز هم در ترکيب قرار گيرم گل خواهم زد، بيان کرد: در صورت صلاحديد و اعتماد کادر فني براي حضور در زمين، باز هم گل خواهم زد و جواب اعتماد آنها را خواهم را داد.

وي يادآور شد: مسئولان در هفته‌هاي پاياني ما را تنها نگذارند و با حمايت‌هاي خود راه صعود الوند به ليگ برتر را هموارتر کنند.

تيم فوتبال الوند همدان در قالب هفته بيست و يکم ليگ دسته اول باشگاه‌هاي کشور(جام آزادگان) روز دوشنبه هفتم اسفند ماه ساعت 15 در ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر ميهمان تيم فوتبال شاهين است.

گفتني است تا به اين هفته الوند با انجام 20 بازي و کسب 38 امتياز در رتبه دوم جدول گروه الف ليگ دسته اول قرار دارد.