صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 40

موضوع: بهترین روزی که تو جت روم سناتورها گذشت رو بیگین بهترین کاربر از نظر شما کدام کاربر هستش

کاربر سایت
    به قول سهراب : هر كحا باشم آسمان مال من است

Eh

سلام

من سناتورو از اول دوس داشتم

4 سال پيش چتي كه ميرفتم خراب ميشد بچه ها همديگرو خبر ميكردن ميومديم سناتور اون موقع فك نمي كردم عضو بشم

چون با بچه هاي اون چت ميومدم از بچه هاي اينجا كسيو نمي شناختم

بعد كه 1سال نتو به كل كنار گذاشتم از همه بي خبر بودم وقتي برگشتم رفتم چته ديگه اي

ولي باز برگشتم سناتور

اون موقع ,,SEPEHR 68, MORTEZA LOVE, ALI LOVE , Saman1990 , aGHAGHIA, PLUS,SAYNAZ ,MEHDI HOSEYNI ,HOLO ,HANIE,TAMESHK, KASRA, LiLiyOM1990 ,علي 11 , 5 و چن تا ديگه همشون خوب بودن
    علي لاو اولين كسي بود باهام احوال پرسي كرد پسر خوب و مؤدب و با فرهنگي هست هميشه براش احترام قائل هستم و بودم. مهدي حسيني از عراق بود هميشه مؤادبو مهربون وقتي اون بود روم بخاطر شخصيتش و البته سيد بودنش يه آرامش خوبي داشت داداش بي نظيري بود اميدوارم برگرده ايران بازم ببينيمش
    تمشك مهربونم كه عزيزترين كسم تو سناتور بود كه اونم نمياد

بعد چن ماه كه باز نبودم وقتي برگشتم جز ALI LOVE هيچ كدوم بچه هارو نديدم بعضياشونم اسم عوض كرده بودن نميدونستم تو اين روزا با ROZ ,SOLTAN,Tufan ,GITAR, نسيم , بانوي سرخ , مسافر , samane333, صوفيا آشنا شدم خيلي گرم و صميمي بودن

دوباره چن وقت نبودم اومدم كه باز چن نفر ديگه نبودن چن تا مستر جديدم كه نديده بودم ديدمALIPUR , 722, golden boy , كه فرهاد و عليپور هميشه برعكس بعضيا تو انجمن خيلي راهنماييم كردن در مورد مطالبم و مشكلشون از هر دوتاشون ممنونم واقعا شايستگي مديريت دارن و با چن تا از بچه هاي خوب ديگه ام آشنا شدم آوا , رژينا .سارينا , رها , بهار , شيما ,آرزو ,monji ,galiver ,aliT ,aligotta ,amin B بعضيام كه از چشم افتادن ببخشن
    و البته بعضيام مث samane67 , saba , mohamad67 , behrooz1990 ,boy tanhaكه تو انجمن از نوشته هاشون استفاده ميكردم به قولي طرفدار بودم

ا
    ميدوارم همشون پيش خانواده شون با لطف خدا و زير سايه علي (ع) سالم و شاد زندگي كنن
    ویرایش توسط Pari * : 2014/02/08 در ساعت 10:57

salam khed mate shoma gole golabe aziz to in 1sal ke man inja miyomadam harozesh khatere bod rozay ke ham halam bad bod miyomadam bacheha daameshon garm behem rohiye midadan behtarin karbar nemishe esme shakhs ro bord vali hame yani hame kolan hame khob bodan dame hamaton garm bacheha
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  TRsAeQgFhZKHxhmRUMJeGg.jpg
مشاهده: 149
حجم:  8.5 کیلوبایت
    ویرایش توسط monji : 2014/02/05 در ساعت 10:10

کاربر سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط Pari * نمایش پست ها
    سلام

من سناتورو از اول دوس داشتم

4 سال پيش چتي كه ميرفتم خراب ميشد بچه ها همديگرو خبر ميكردن ميومديم سناتور اون موقع فك نمي كردم عضو بشم

چون با بچه هاي اون چت ميومدم از بچه هاي اينجا كسيو نمي شناختم

بعد كه 1سال نتو به كل كنار گذاشتم از همه بي خبر بودم وقتي برگشتم رفتم چته ديگه اي

ولي باز برگشتم سناتور

اون موقع ,MORTEZA LOVE, ALI LOVE , Saman1990 , aGHAGHIA, PLUS,SAYNAZ ,MEHDI HOSEYNI ,HOLO ,HANIE,TAMESHK, KASRA, LiLiyOM1990 ,علي 11 , 5 و چن تا ديگه همشون خوب بودن
    علي لاو اولين كسي بود باهام احوال پرسي كرد پسر خوب و مؤدب و با فرهنگي هست هميشه براش احترام قائل هستم و بودم. مهدي حسيني از عراق بود هميشه مؤادبو مهربون وقتي اون بود روم بخاطر شخصيتش و البته سيد بودنش يه آرامش خوبي داشت داداش بي نظيري بود اميدوارم برگرده ايران بازم ببينيمش
    تمشك مهربونم كه عزيزترين كسم تو سناتور بود كه اونم نمياد

بعد چن ماه كه باز نبودم وقتي برگشتم جز ALI LOVE هيچ كدوم بچه هارو نديدم بعضياشونم اسم عوض كرده بودن نميدونستم تو اين روزا با ROZ ,SOLTAN,Tufan ,GITAR, نسيم , بانوي سرخ , مسافر , samane333, صوفيا آشنا شدم خيلي گرم و صميمي بودن

دوباره چن وقت نبودم اومدم كه باز چن نفر ديگه نبودن چن تا مستر جديدم كه نديده بودم ديدمALIPUR , 722, golden boy , كه فرهاد و عليپور هميشه برعكس بعضيا تو انجمن خيلي راهنماييم كردن در مورد مطالبم و مشكلشون از هر دوتاشون ممنونم واقعا شايستگي مديريت دارن و با چن تا از بچه هاي خوب ديگه ام آشنا شدم آوا , رژينا .سارينا , رها , بهار , شيما ,آرزو ,monji ,galiver ,aliT ,aligotta ,amin B بعضيام كه از چشم افتادن ببخشن
    و البته بعضيام مث samane67 , saba , mohamad67 , behrooz1990 ,boy tanhaكه تو انجمن از نوشته هاشون استفاده ميكردم به قولي طرفدار بودم

ا
    ميدوارم همشون پيش خانواده شون با لطف خدا و زير سايه علي (ع) سالم و شاد زندگي كنن
    پری جان من دوسال شاید بیشتر اینجام من همه این نامهای رو که گفتی میشناسم و حضور داشتم من اسم اولم alipourبود تغییر دادم بهASLANوبعد از چند مدت دیگه همین علی پور شدم
    هر چی فکر می کنم شما رو یادم نمیاد و نام کاربری شما اون موقع چی بود

کاربر سایت

Joker بهترین روزی که تو جت روم سناتورها گذشت رو بیگین بهترین کاربر از نظر شما کدام کاربر هستش

چت روم سناتور ها:

یه روز با یه دوست قرار گذاشتم که بریم چت روم بچتیم خب من تو گوگل زدم چت روم فارسی دیدم واسم چت رو سناتور ها اومده منم بازش کردم واز تو قسمت ورود میهمان وارد شدم با اسم اقا گرگه به دوست اجتماعی هم گفتم بیاد اونجا حالا از اینا گذشته........................

همین که وارد چت روم شدم از درو دیوار برام سلام وخوش اومدی میومد این باعث شد که پایبند این چت روم شدم............

حدود یک سال با اسم اقا گرگه چت کردم و خیلی خوش میگذشت تا این که سمانه بهم گفت چرا ثبت نام نمیکنی تنبلیم میومد هی پشت گوش مینداختم و ثبت نام نمیکردم

ولی بلاخره با کمک های سمانه(
    royalhighness)ثبت نام کردم. با اسم اقا گرگه ثبت نام کردم

وقتی ثبت نام کردم تازه فهمیدم چه دنیای داره عضو بودن و یکم بره خودت اعتبار داری حداقل پیش دوستات

حدود شیش ماهی با اسم اقا گرگه که عضو بودم چت کردم

تا این که به !mahsa! گفتم که میخوام اسممو عوض کنم به دلایلی.اونم خیلی بهم کمک کرد و اسمموعوض کردم به کمک اون اسمم شد !!REZA!! تا الان با این اسم تو انجمن وچت روم میچرخم دیگه

بعضی موقع ها با پستام دوستامو اذیت میکنم

تو این مدت دوستالی خوبی پیدا کردم اسم نمیبرم چون زیادن ولی از !722! royalhighness علیپور.گلدن بوی. مهسا.و........................خیلی های دیگه و یه بچه سالی به نام رژینا

کلا اینا خیلی بهم کمک کردن و دوستای خوبی بودن

هر روزی که میام انجمن یا چت روم کلا تو سایت سناتورها بهم خوش میگذره هر روز

از همین جا این گل وبه همه ی سناتوری ها هدیه میدم و به همشون عید رو تبریک میگم

پیشاپیش عید همه ی سناتوری ها مبارک
    ویرایش توسط !!REZA!! : 2014/02/05 در ساعت 13:01

کاربر سایت

سلام همگي

والا من هر روز كه مي يام اينجا كلي خاطرات خوب و بد رقم ميخوره ( البته بيشتر خوب ) و روزاي خوب زيادي اينجا داشتم ...

ولي اگه بخوام گلچين كنم و بگم بهترين روز .. تقريبا روزاي اول حضورم اينجا بود .. با چند تا از بچه ها دعواي سختي كرديم كه بعدش همون باعث شد دوستاي صميمي بشيم .. اصلا مي گن دوستي كه بعد از دعوا بوجود مي ياد دوستي پايدار و ابديه .. ايشالا كه اينطور باشه

اون روزيم كه جناب عليپور پست قديميشو آپ كرد و اسم منو جز ليست بچه هاي باحال سناتور اورد خيلي روز خوبي بود چون اكثر بچه ها به من لطف داشتن و اسم منو اوردن ... منم كه لطيييييف .. برگه گل .. حسااااس .. نازززززز .. هيچي ديگه حسابي ذوق كرده بودم و به قول معروف خر كيف شده بودم

از همه ي دوستاني كه تو اين تاپيك هم اسم منو اوردن و منو جز دوستاشون به حساب اوردن كمال تشكر و قدرداني را دارا مي باشم و دست گرمشان را به سردي مي فشارم ههههه

منم همه رو دوست دارم (حتي جناب گلدون كه باهاش دعوام شده ) همه خوب و صميمي و ماه هستن ...

سلام دوستان امید میدارم خوف باشین
    خاطره خوب و بد اینجا زیاد دارم خیلی وقتا بعضیا ناراحتم کردن خیلی وقتام ناراحت کردم
    از اونایی که ناراحت کردم معذرت میطلبم ولی اونایی که ناراحت کردن الهی جیز جیگر شن (امین بگین لطفا)
    ولی اولو اخر چت کردنم همینجاس صمیمیتی که اینجا داره تو هیچ روم دیگه ای پیدا نخواهیم یافت
    اوایل که اومده بودم اینجا از خیلیا بدم میومد (پسرا)ولی بعد یه مدت پی بردم که اینجا چه پسر چه دختر حرف ندارن
    دوستتان میدارم
    علیپور واسه پست زیبات
    ویرایش توسط Arezoo khanom : 2014/02/05 در ساعت 16:42

مدیر بازنشسته

روزای اول که تو سایت عضو شده بودم و تو انجمن خاطرات بچه های قبلی اینجا رو میخوندم خیلی بهشون حسیدیم میشد !!
    احساس میکردم خیلی با هم صمیمین ولی حالا احساس میکنم که ما هم همونقدری صمیمی هستیم که اونا با هم بودن !!
    اسم دوست نمیبرم چون میترسم کسی از قلم بیفته ولی چه آشنا و چه غریبه ارادت دارم به همتون !!
    دشمن هم که فکر کنم ندارم !!

کاربر سایت
    به قول سهراب : هر كحا باشم آسمان مال من است

Eh

نقل قول نوشته اصلی توسط !alipour! نمایش پست ها
    پری جان من دوسال شاید بیشتر اینجام من همه این نامهای رو که گفتی میشناسم و حضور داشتم من اسم اولم alipourبود تغییر دادم بهaslanوبعد از چند مدت دیگه همین علی پور شدم
    هر چی فکر می کنم شما رو یادم نمیاد و نام کاربری شما اون موقع چی بود

من هميشه با اين اسم بودم

از 4 سال پيش من خيلي زياد نميام چت بعد اون يه سال دور بودن هرازگاهي ميام

سعادت آشنايي نبوده ولي aslan من يادمه نمي دونستم شمايين

مدیر بازنشسته

پارسال همین موقه ها با فلش چت اشنا شدم . از شما چه پنهون چن تا چت رفتم و از اونجایی که من حوصله ندارم و میدیم همه با همه میگنو میخندن و کسی سلام منه نیو چتر ور جواب نمی داد فش میدادم اخراج میشدم نمی دونستم اصلا مدیر چیه چون از طریق گوگل زدم چت های ایرانی گپ 98 اومدم یادمه اون موقه 9 تا چت بود و چتی نبود که من توش نرفته باشم و اخراج نشده باشم حتی همین سناتورها که یادمه اون موقه ها کاربراش حده اقل 27 نفر بودن فش دادم چن بار علی پور اخراج کرد چن بار اینجا اخراج شدم . اما اینجا در نهایت اخلاق چن تا کاربر خوب باعث شد اینجا بمونم اسماشون roz نسیم ندا 647 بانوی سرخ sorena .یادش بخیر روزا اول اینجا منو roz شعر میگفتیم . هر روز که اینجا میومدم بیشتر دوس پیدا میکردم کسانی مثله !Tameshk! !mahsa! hanie tufan ..... خلا صه دو ماه از اومدنه من به اینجا سپری شد یه شب به مهسا گفتم میخام مستر شم اون بهم یاد داد کمک کرد پست دادم بده 1 ما مستر شدم . نمی خوام این داستان طولانی و خسته کننده باشه به همین خاطر من فقط اسم دوستانمو میبرم و السلام.

دوستان قدیم:
    raha.aGHaGHia.maandena.pouasalvatore.pourya.saba67 .hanie.sorena.saman1990.!2khtar!.tote,e.IQsan.parm ida67.armagdon36.saynaz.adamskhersi.shuka.behnoosh .pulse.
    علی11.بهار19.کدوتنبل.بانوی سرخ. و .....

دوستان جدید:

:
    assseman.mohammad67.aresooo.roxsana.golden_boy.ali reza002.arezoo2.sab Gard.722سارینا.صوفیا.و ....

می دانم کسانی هستن که من اسمشو یادم نیست و کسانی هستن که همیشه در ذهن من ستاره هستن مثل boy tanha که واقعا دوسش دارم. مثله اجی !mahsa! که همیشه کمکم کرده. مثله !Alipour! که اولش با من لج بود ولی خوب شد و خیلی با صفاست. مثله Behnoosh که همیشه دختر خوبی بوده و اطلا پیش نیومد من ببینم به کسی بد کن و ..... . در اخر هم تشکر میکنم از کسانی که وقت گذاشتن و این مطلبو خوندن.یا علی
    ویرایش توسط !Behrooz1990! : 2014/02/17 در ساعت 01:44

کاربر سایت

سلام.ورود من ب سناتور ها با تلخی همراه بود.حدود چهار یا پنج سال پیش بود.اون روزها دنبال جایی میگشتم ک از دنیای واقعی فاصله بگیرم.دلم شکسته بود.با اسم دل شکسته هم میومدم.زیاد حرف نمیزدم.بیشتر شعر. و دل نوشته هامو میخوندم.اما از بهترین و تنها دوستانم اینجا .ارش کمانگیر و خانومش رها بود.علی لاو وپیانیست کوچک هم ک الان هستن اون زمان بودن.از اون روزا خیلی وقته میگذره.از جدیدیا هم که با همه دوستم.سمانه.اوا.ارزو.پری.نف م.دلارام.روژینا.نسیم.رز.سار ینا.علی گوتا.محمد.مکس پاینی.اگر کسی رو از قلم انداختم خودش ب لیستم اضافه کنه.همتون رو دوست دارم.موفق باشید.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234