نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: ماجرای دعوای نوش آفرین و لیلا فروهر در سال 1354

Thumb ماجرای دعوای نوش آفرین و لیلا فروهر در سال 1354

نوش آفرين و ليلا فروهر ، خوانندگي حرفه اي را تقريبا همزمان ( زمستان 1353 ) و در سنين كم ( نوش آفرين در 18 سالگي و ليلا فروهر در 15 سالگي ) شروع كردند.
    جالب است كه شروع فعاليت هنري آنها بر روي صحنه نيز از كاباره ميامي آغاز گشت.
    مديريت كاباره ميامي با محمود قرباني و برادرش بود . محمود قرباني همسر اول گوگوش بود كه در طول سالهاي آخر انقلاب و بويژه پس از جدايي از گوگوش خوانندگان زيادي را مورد حمايت قرار داده و جايشان را در دنياي موسيقي تثبيت نمود ، بطوريكه بسياري از آنها هم اكنون از مشهورترين خوانندگان موزيك پاپ هستند . از ميان آنها علاوه بر نوش آفرين و ليلا فروهر ميتوان از داريوش ، مرتضي ، ابي و شهرام شبپره ، شهره و شهرام صولتي نام برد.
    پيش از جدايي از گوگوش محمود قرباني عمده فعاليتش را در سرمايه گذاري هنري بر روي گوگوش متمركز كرده بود و قصد جهاني كردن گوگوش بعنوان يك هنرمند بين المللي را داشت كه تا مراحلي نيز اين پروژه بطور موفقيت آميز پيش رفت كه پس از طلاق آندو نيمه تمام رها شد.
    با توجه به موارد فوق نوش آفرين و ليلا فروهر هنرمنداني بودند كه هم در مطبوعات آنزمان عكسهاي مشترك زيادي را بخود اختصاص داده بودند و هم گزارشهاي زيادي مبني بر قهر و آشتيهاي مكرر آنها به چاپ ميرسيد .

گزارش زير كه در هفته نامه اطلاعات هفتگي20 تير 1354 با عنوان بالا به چاپ رسيده ، نمونه اي از آنهاست:

معمولا در كاباره ها يك گروه موزيك وجود دارد كه با تمام خوانندگاني كه اركستر اختصاصي ندارند همكاري مينمايند. دو خواننده جوان ليلا فروهر و نوش آفرين نيز از جمله كساني هستند كه از اين گروه موزيك استفاده ميكنند اما براي اينكه مشتريان كاباره متوجه نشوند كه آنها از گروه موزيك عمومي استفاده ميكنند ، دو سري لباس به رنگ سبز و قرمز تدارك ديده اند تا هر كدام از اين دو خواننده وقتي روي صحنه ميروند گروه موزيك با يك رنگ لباس با آنها همكاري كند. چند شب پيش نوش آفرين كه براي تماشاي برنامه در سالن كاباره نشسته بود ميبيند ليلافروهر گروه موزيك با لباس سبز را كه مخصوص نوش آفرين است به روي سن آورده و اين موجب دلخوري و عصبانيت او ميشود و همانجا پشت سن ميرود و به ليلا فروهر پرخاش ميكند . ليلا فروهر نيز در مقام پاسخگويي بر ميآيد تا اينكه محمود قرباني از راه ميرسد و ايندو نفر را باهم آشتي ميدهد و به اعضاي اركستر هم تذكر ميدهد كه از اين پس رنگ لباس را حتما رعايت كنند.

معاونت سایت

Eh عكس ليلا فروهرو نوش افرين

ویرایش توسط !MAHSA! : 2013/12/16 در ساعت 18:05

مدیر بازنشسته

نقل قول نوشته اصلی توسط Pari * نمایش پست ها
    ببخشيدا فك نكنم اين عكسا و اين مطالب زياد به درد يه انجمن بخوره چون ما اين ور آبيمو اونا اونور آب برا الگو شدن مناسب نيستن اگه مناسب بودن الان تو كشور بودن

از يه ادمين بعيده كه از اين مطالب استفاده كنه
    قابل توجه این پست که گفته شده بدرد انجمن نمیخوره بیش از 7000 بازدید داشته پس حتما مفید بوده که اینقد بازدید داشته
    ویرایش توسط GOLDEN_BOY : 2013/12/17 در ساعت 15:39

مدیر بازنشسته

سايت ها مستهجن هم بازديد ميليوني دارن اين دليل بر مفيد بودنشونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قسمت مفيد قضيه رو بگين منم درس بگيرم

در ضمن من اعتراضي نكردم به خاطر بيننده هاش فقط بابت دوستي نظري دادم به خاطر ارسال كننده هاش

ولي مث اينكه مقبول نيفتاد يا انتقاد پذيري اينجا معني نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    این پست تشبیه به سایت ها مستهجن نکن چون توش کلمه زشتی یا نامربوطی نیست انتقاد اره خوبه ولی تخریب محاکمه یک ادمین به خاطر پستش خوب نیست
    بعد این موضوعات خاله زنکی برای هم جنس ها شما حتما مهم مفیده که اینقد بازدید داشته شما اگه با اونا فرق داری برات این موضوعات جالب نیست تقصیر ما نیست

کاربر سایت
    به قول سهراب : هر كحا باشم آسمان مال من است

نقل قول نوشته اصلی توسط GOLDEN_BOY نمایش پست ها
    این پست تشبیه به سایت ها مستهجن نکن چون توش کلمه زشتی یا نامربوطی نیست انتقاد اره خوبه ولی تخریب محاکمه یک ادمین به خاطر پستش خوب نیست
    بعد این موضوعات خاله زنکی برای هم جنس ها شما حتما مهم مفیده که اینقد بازدید داشته شما اگه با اونا فرق داری برات این موضوعات جالب نیست تقصیر ما نیست

من تشبيهي نكردم شما ميگين بيننده داره پس مفيده منم گفتم بيننده داشتن دليل بر مفيد بودن نيست

من فقط انتقاد كردم كه انتقاد پذير نبودين حذف ميكنم تا باعث برداشتايه غلط نشه

کاربر سایت

من تشبيهي نكردم شما ميگين بيننده داره پس مفيده منم گفتم بيننده داشتن دليل بر مفيد بودن نيست

من فقط انتقاد كردم كه انتقاد پذير نبودين حذف ميكنم تا باعث برداشتايه غلط نشه
    اانتقاد کردن مشکلی پیش نمیاره انتقاد شماهم بجاست و تشبیه ی که کردن کاملا غلط می باشد

این پست هیچ مشکلی نداشته و مدیران سایت هم کار خودشون رو درست انجام دادند
    کاربران عزیز هم در مورد نوع فعالیت مدیران نظر ندید .
    به اندازه کافی هم از طرف فیلترینگ ، من و مدیران سایت نظارت کافی صورت میگیره .

موضوع بسته شد

کلمات کلیدی این موضوع

ﻧﻮﺵ ﺍﻓﺮﯾﻦ، قرمز، ليلا فروهر در سال 2008، لباس، محمود قربانی شهره، مخصوص، نوش آفرين، نوش آفرين بيوگرافي، نوش آفرين خواننده، نوش آفرین، نوش آفرین خواننده، نوش افرىن، نوش افرين، نوش افرين خواننده، نوش افرین، نوش افرین بیوگرافی، نوش افرین خواننده، نوشافرين، نوشافرین، کاباره میامی، اطلاعات، بيوگرافى نوش آفرين، بيوگرافي نوش آفرين، بيوگرافي نوش افرين، بيوگرافي نوشافرين، بیو گرافی نوش آفرین، بیو گرافی نوش افرین، بیوگرافی لیلا فروهر، بیوگرافی لیلافروهر، بیوگرافی محمود قربانی، بیوگرافی نوش آفرین، بیوگرافی نوش آفرین خواننده، بیوگرافی نوش افرین، بیوگرافی نوش افرین خواننده، بیوگرافی نوشافرین، بیوگرافی کامل نوش آفرین، خواننده، خواننده نوش افرین، دعوای گوگوش و شهره، دعوای شهره و گوگوش، زندگينامه نوش آفرين، زندگی نوش افرین، زندگی نامه لیلا فروهر، زندگی نامه نوش آفرین، زندگی نامه نوش افرین، زندگینامه نوش آفرین، زندگینامه نوش آفرین خواننده، زندگینامه نوش افرین، شهره و محمود قربانی، طلاق، عكس ليلا فروهرو نوش افرين، عكسهاي 2008 ليلا فروهر، عکس نوش افرین

نمایش برچسب‌ها