نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: اطلاعیه مهم و ضروری ( قابل توجه همه کاربران )

پیش فرض اطلاعیه مهم و ضروری ( قابل توجه همه کاربران )

دوستان و کاربران عزیز

ابتدا از همه شما دوستان عزیز تشکر میکنم که در مدت حضورتان در سناتورها موجب دلگرمی و علاقه من و کادر مدیریت بوده اید و همیشه ما را از راهنماییهای خود بر خوردار داشته اید .
    چیزی که باعث شده بود حرفها و ناگفته هایی که در این سالها در دل نگاه دارم و با هیچ کس در میان نگذارم این بود که دلگرم بوده و هستم که جمع صمیمی و دوست داشتنی ای را کنار هم گرد آوردم و بر خود وظیفه میدانستم که در حد توان این جمع را همچنان گرم و صمیمی نگاه دارم .
    اما در ماه های گذشته درگیر مسائلی شدم که بخشی از آن اقتصادی میباشد و با توجه به شرایط فعلی که همگان از آن مطلع هستند تصمیم گرفتم برخی نکات را با شما دوستان مطرح نموده که بتوانیم با یاری یکدیگر این جمع صمیمی را همچنان استوار نگاه داریم

از ابتدای شروع فعالیت سناتورها تا به امروز تمامی کارها ، هزینه ها و خدمات ارائه شده را با میل و علاقه خودم انجام دادم و سناتورها حکم فرزند من را داشته ، که از تولدش تا به امروز شاهد رشد و پیشرفت آن بودم
    امروز سناتورها را متعلق به خود و شما میدانم و عدم حضور شما کابوسی دهشتناک برای من خواهد بود .

وب سایت سناتورها از تاریخ 3/21/2008 شروع به فعالت کرد و طی این چند سال هیچ گونه تبلیغات و روشهای درآمدزا که باعث آزار کاربران سایت شود نداشته است .
    از ابتدا هزینه های این سایت را شخصا متحمل نموده ام و همیشه به اندازه کافی برای این سایت هزینه کردم ، ولی با توجه به تغییرات جدیدی که در سایت اعمال شد و بالا رفتن هزینه ها ، که بخش زیادی از آن به دلیل تغییر قیمت دلار میباشد تصمیم گرفتم جهت برطرف نمودن بخشی از این هزینه ها امکاناتی را در سایت ایجاد کنم که کاربران بتوانند با پرداخت هزینه هایی به صورت ماهیانه به عنوان پشتیبانی از وب سایت سناتورها در بر طرف نمودن بخشی از آن سهیم باشند .

وب سایت سناتورها از نسخه های نال شده ، کرک شده و نامعتبر استفاده نمیکند و دارای لایسنس معتبر از کمپانیهای اصلی است .

سرور چت روم سناتورها از سایت جدا بوده و محدود به ورود 50 کاربر آنلاین میباشد که این موضوع ناشی از سرور جدا گانه چت روم هست البته این هم بگم که لایسنس چت روم سناتورها بدون محدودیت با امکان چت صوتی و تصویری میباشد و این محدودیت فقط مربوط به سرور آن است
    بسیار ناراحت کننده است که در ماه گذشته بیش از 9000 کاربر به دلیل این محدودیت نتوانستند وارد چت روم شوند ، و بر طرف کردن این محدودیت هم شامل هزینه های زیادی می شود . حالا تصور کنید چت روم سناتورها بدون محدودیت کاربری ، میتواند چند نفر کاربر انلاین داشته باشد .

با توجه به مدت زمان کار کرد این سایت میتوانید تصور کنید چه هزینه هایی از ابتدای شروع فعالیت سناتورها 3/21/2008 تا به امروز پرداخت شده .

با توجه به تایید و اذعان برخی از کاربران مجبور هستیم برای ادامه و ارتقاء قسمتهای مختلف از حمایت و همراهی شما عزیزان بهره ببریم ، به این صورت که هر کدام از کاربران که مایل باشند میتوانند مبلغی هر چند ناچیز که در تپیک مربوطه درج خواهد شد به این سایت کمک مالی نموده و در ازای آن از امکانات ویژه ای که پس از این در سایت ایجاد میشود استفاده نمایند

پس از پرداخت کمک مالی به عنوان ( کاربر ویژه ) محسوب خواهید شد ، که امکانات جدیدی به شما داده میشود .

مبالغ پرداختی هر چند کم باشد برای سناتورها ارزشمند است و امیدوارم در شرایطی قرار گیریم که مجددا بتوانم شخصا از عهده هزینه ها برآمده و لطف شما را جبران نمایم .

شرایط جدید برای کاربران را در لینک زیر میتوانید مشاهده نمایید :

تغییر عنوان کاربری به Plus-Permium-VIP-Master

این را اضافه کنم که من به هیچ عنوان به دنبال درآمد از این سایت نبوده و نیستم

دوستانی که موافق هستند و یا پیشنهادی دارند در همین تپیک اعلام نمایند .

پشتیبانی های مالی خود از این وب سایت را به شماره حساب زیر واریز نمایید و از طریق پیام شخصی در همین انجمن به من اطلاع دهید .

شماره حساب : 806.800.758243.1 شماره کارت : 6219861307582436 بانک سامان به نام محمد یوسف نیاز

کاربر سایت

سلام

من موافقم ، صد در صد .

اينجا جايي هستش که همه‌‌ي ما داريم ازش استفاده مي‌کنيم ... پس هزينه‌هاش رو هم همه با هم، با کمک هم مي‌پردازيم.
    هزينه‌اي که اگه خرد بشه و ريز بشه، براي همه آسونه اما اگه بزرگ باشه و همش به دوش يک نفر باشه اون فرد اذيت ميشه.
    هر کس يه گوشه‌اش رو مي‌گيره و با هم بلندش مي‌کنيم ...

تازه لزومي نداره در ازاي چيزي باشه ... امتياز خاص يا هر چيز ديگه‌اي ...
    همين که روم‌مون، انجمن‌مون، سايت‌مون حيات داشته باشه و سرپا و پويا باشه برامون کافيه!

بچه‌ها بارها و بارها کسايي رو ديده‌ان که روم‌ها و سايت‌هاشون يسته شده و مثل آواره‌ها از اين ور به اون ور مي‌رن و آخر به هيچ‌جا احساس تعلق نمي‌تونن بکنن!
    همين که اينجا سرپا باشه و جمع‌مون جمع باشه برامون کافيه و براي حفظش هر کمکي از دستمون بربياد مي‌کنيم.
    ویرایش توسط بانوي سرخ : 2013/04/10 در ساعت 20:17

بله درسته.همه ما جز خانواده سناتورها هستیم.پس باید در مشکلات هم پشت هم باشیم تا چت و انجمن همیشه سرپا و ماندگار باشه

معاونت سایت

Eh

سلام سناتور عزيزم

من گفتم الان هم ميگم تا اخرش هستم هر كمكي بتونم واسه سايتمون ميكنم شما تنها نيستين اول خدا بعد ما اينجا متعلق به همست

از زحماتي هم كه تا الان واسه سايت كشيدين و هزينه هاشو متحمل شدين ازتون تشكر ميكنيم اينجا بهترين سايته دنياست چون مديره كلش شماين
    ویرایش توسط !MAHSA! : 2016/02/01 در ساعت 20:21

کاربر سایت

سلام جناب سناتور محترم امیدوارم خوب و سلامت باشین من هفت روز نبودم و در مشهد مفدس بودم وشما رو هم خیلی دعا کردم تا مشکلاتون حل بشهمنم به نوبی خودم هر کاری می کنم تا سایت سناتور ها همیشگی باشه و شما همهیشگی مدیر کل اینجا باشیبا تشکر علی پور

همگی لطف دارید ، ممنونم