نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: این روزا خیلی دلتنگ پاییزم

کاربر سایت
    سپاس ها
    4,171
    سپاس شده 8,090 در 2,412 پست
    نوشته های وبلاگ
    360

Icon100 این روزا خیلی دلتنگ پاییزم

چقدر بايد در پشت پنجره بشينم و بيادت مدام گريه كنمتا كي اه بكشم و قطره قطره اشكهايم را به پايت بريزمچه بخواهي چه نخواهي خيالم پر شده از حالو هواي بودنتمحال است قانع شم به صندلي خالي كناريم و نبودنت-----------------------------------------------------------------چشمهاي خيس من بي هوا به جاده خيره ميشوندعجب جاده سرد و بي رنگي انگار داره هواي دلتنگيانگار بي تفاوت شده ام به جاده ايي كه از تو خاليستچقدر غمنگيز است جاده اي كه در ان ردپاي تو در ان نباشد------------------------------------------------------------------چه زيباست لحظه اي كه باران روي دستاي منو تو ميريزدو انگاه تمام وجودمان پر از حال و هواي عطر باران ميشودلحظه بوسيدن دستهاي تو براي من زيباترين حال زندگيستكنار تو كنار من زير اين باران اين بهترين باران زندگيست----------------------------------------------------------------فاصله تا عشق فقط يك قلب پاك استيك دل ساده و نرم مثل خاك استفاصله تا عشق يك قدم بيش نيستفاصله تا عشق همه چيز هست و هيچ چيز نيست----------------------------------------------------------مگه ميشه تيشه به ريشه عشقي بزني كه يه روز با همين دستات بهش اب دادي----------------------------------------------------------- و چه غمگین است دلی که سالها به جرم عاشقی طعمه حوس شده است--------------------------------------------------------مثل قطار باش که به هر راهی نمیرود وتنهادر راه خودش تا اخر میرود-----------------------------------------------------خداحافظی سخته از کسی که خیلی دوسش داری از کسی که نمیخوای حتی یه لحظه ام تنهاش بذاریخیلی سخته که یک عمر کنار تو رویاهای تو باشهباهاش زندگی کنی اما یهو خیلی راحت ازت جداشه------------------------------------------------------تنهایی واژه ایست که عمریست با او دردو دل میکنم----------------------------------------------------من با تنهایی هام رفیقم ولی با عشق غریبم با خودم دوست و بادلم رقیبم-----------------------------------------------------این روزا خیلی دلتنگ پاییزمهرلحظه مثل برگ زردی میریزممثل کویر خشک مثل بهاری خزونممثل ابرهای گریون این روزا دلنگرونم---------------------------------------------------مثل یه شمع در تاریکی شبها دارم میسوزمسرپا وجودم از عشق ولی لبانم و به هم میدوزمکلبه عشق رو تو رو یاهام با تو ساختمولی پس از رفتنت چه عاشقانه باختم---------------------------------------------------------این روزا خیلی دلتنگ پاییزمتنم سردو دستام بی حسهچشام خیسه و قلبم پر غصهتو بی تفاوت و دلت از سنگهکاش میفهمیدی دلم برلت تنگه----------------------------------------------------غم تموم وجودم رو گرفتوقتی که عشقم دستاشو گرفتبغض راه گلوم و بسته بوددلم از غم دوریت شکسته بودتموم احساسم رو دادم پای تواما تموم احساسش شده بود مال تو------------------------------------------------------گل زمانی پژمرده میشه که از خاک بگیریش درست عین من که پس از جداشدن از تو بی امان خواهم مرد------------------------------------------------------کنار تو بودن فقط برای یک لحظه به یک عمر زندگی بدون تو برام می ارزه---------------------------------------------------------دارم زندگی میکنم با خاطرات دیروز همه ی دلخوشیم همین عکسات هنوز--------------------------------------------------------تو اسمون منی من ستاره های تو تو دنیای منی من رویای زیبای توتو دریای منی من ساحل توتو زیباترین هدیه ی منی من بهترین بهانه ی تو--------------------------------------------------------خیلی سخته پای کسی بمونی که دوست نداره یا مجبوری از کسی بگذری که بفهمی دوست داره----------------------------------------------------------این روزا خیلی دلتنگ پاییزمخدایا چرا دوباره سهم من دلتنگی شد امروزمنمیدونم تا کی باید تو اتیش تنهایی بسوزمسکوت غمناک من از صدتا فریاد بدترهیه عمر تنهایی از باتو بودن خیلی بهتره------------------------------------------------------------پرواز کردن را بیاموز چرا که باید برای رسیدن به ارزوهایت پرواز کنیپرواز به سمت کسی که بهترین اسمان توست-------------------------------------------------------------تو تنها بهانه ی زیبا برای زندگی کردن من هستی که مثل یه پروانه زیبادرون باغچه ی دل من نشستیتو تنها خورشید تابناک اسمان غم زده ی من هستیکه مثل ستاره ها تو اسمون زیبا در وجودم نشستی--------------------------------------------------------------درخت به امید اب زنده استعشق به امید عاشقدریا به خاطر قطرهاش وجود دارهو عشق به خاطر معشوقش-------------------------------------------------------دلتنگ اون بارونیم که من و تو زیرش حرف میزدیمچه عاشقانه دست به دست هم قدم میزدیمچه قشنگ بود قدم زدن با تو زیر بارون تو خیابونکه حتی از اون بالا لبخند میزدن ابر ها برامون-----------------------------------------------------تو نباشی عاشقی حتی دروغهسر غم و غصه ها شلوغهتو نباشی دل اسمون میگیرهتموم دلخوشی های دنیا یه شبه میمیره------------------------------------------------------این روزا خیلی دلتنگ پاییزملحظه ها چه سخت میگذره تو نبودشدوسش داری ولی از تونیست تووجودشمثل برگ های زرد روتن درخت دلت عین پاییزه جداشدن از کسی که دوسش داری چقدر غمنگیزه------------------------------------------------------سکوت میکنم و فقط به چشمات نگاه میکنمتا شاید موج غم را در چشمهای خیسم ببینیکه چطور از چشم هایم بارون دلتنگی میبارهوقتی در چشم هایم خیره میشوی و میگویی دوستت ندارم---------------------------------------------------تو روخواستن قشنگ بود عین یه رویای زیبادرست مثل رسیدن به تموم ارزوهای دنیاتورو خواستن مثل یه بهونه واسه زندگی بودمثل یه عشق واقعی مثل خوشبختی محض بود---------------------------------------------------

2. کاربر روبرو از پست مفید !ALIPOUR! سپاس کرده است .