علي کفاشيان در خصوص ديدار فينال جام حذفي عنوان کرد: به نظرم بازي خوب و مهيجي بود. مردم هم استقبال خوبي از اين ديدار کرده بودند و نظم مناسبي هم در بازي حکمفرما بود.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: رقابت سنگيني بين دو تيم وجود داشت و در پايان 120 دقيقه قهرمان مشخص نشده بود. بايد به سازمان ليگ و مسئولان برگزار کننده اين مسابقه تبريک گفت.

رئيس فدراسيون فوتبال در مورد اتفاقاتي که روي سکوها رخ داد و پرتاب نارنجک صورت گرفت، با توجه به اينکه اين امر در ديدار مقابل استقلال و الهلال هم انجام شده بود، اظهار داشت: متاسفانه اين مسئله چند وقتي است به تازگي در فوتبال ما شروع شده است. اين موضوع ما را تهديد مي‌کند و کار بدي است و بايد جلوي آن گرفته شود. در بازي‌هاي خارجي اگر چند بار ديگر هم تکرار شود ممکن است تصميماتي گرفته شود که زيبنده کشور ما نيست.

کفاشيان در مورد اينکه در انتخابات کنفدراسيون فوتبال آسيا به چه کسي راي داده، تصريح کرد: اين موضوع مسئله‌اي است بين من و خداي من. قرار نيست کسي بداند. از اينکه سلمان انتخاب شده خوشحال هستم.

وي در مورد اينکه سلمان يک بحريني است و آيا انتخاب او به ضرر ما نخواهد شد، گفت: اينگونه نيست، رابطه خوبي با بحريني‌ها داريم، در مجموع با آنها رابطه مناسبي داريم. کاري به مسائل سياسي نداريم. ارتباطمان با بحرين خوب است و از سلمان قول گرفته‌ايم تا ارتباطات بهتر و تعاملات بيشتري داشته باشيم.