در پي برگزاري جلسه کميته فني پرسپوليس که شب گذشته در باشگاه پرسپوليس برگزار شد يحيي گل محمدي پس از انتقادهاي برخي از اعضا بامداد امروز استعفاي رسمي خود را از باشگاه پرسپوليس اعلام کرد.

به گزارش فارس، گل محمدي استعفا نامه خود را تهيه و امروز به رويانيان خواهد داد.

گل محمدي در 21 بازي که هدايت پرسپوليس را بر عهده داشت دو باخت مقابل راه‌آهن در چارچوب ليگ برتر و فينال جام حذفي مقابل سپاهان داشت.

متن استعفاي گل‌محمدي به شرح زير است:

به نام خداوند بزرگ

بدين وسيله استعفاي خود را از سمت سرمربيگري پرسپوليس اعلام مي‌دارم.

وي خطاب به رويانيان در نامه خود گفت: من مي‌بايست از زحمات مديرعامل باشگاه پرسپوليس که از من حمايت کرد تشکري ويژه داشته باشم براي من که در پرسپوليس توپ زده‌ام و افتخار سرمربيگري اين تيم را در آن شرايط خاص داشته‌ام، جاي بسي خوشحالي است که مديرعاملي قدرتمند، با درايت و سخت کوشي به نام رويانيان را در اين تيم مي‌بينم. آقاي رويانيان از شما تشکر مي‌کنم که به بنده اطمينان کرديد و من را به عنوان سرمربي پرسپوليس انتخاب کرديد. اميدوارم هميشه موفق و مؤيد در عرصه‌هاي مختلف باشيم.

از طرفي ديگر خداي بزرگ را شاکرم که به من اين توفيق بزرگ را داد که پس از دوران فوتبالي‌ام در روي نيمکت پرسپوليس نيز بنشينم. من در اين شرايط حساس و سرنوشت‌ساز دوست ندارم باعث عاملي باشم که اتلاف وقت شود و پرسپوليس فرصت‌هاي لازم را براي انتخاب سرمربي و بازيکن فصل بعد خود از دست بدهد براي من موفقيت پرسپوليس از همه چيز مهم‌تر است.

همچنين تجربه ثابت کرده که اين اتلاف وقت ضربات زيادي را به پرسپوليس وارد مي‌کند و من هم هرگز دوست ندارم مشکلاتي براي تيم محبوبم بوجود بيايد. جا دارد از کميته محترم فني، اعضاي هيئت مديره محترم، تمام عزيزان در باشگاه پرسپوليس، اعضاي کادر فني که هميشه يار و ياور من بوده‌اند، کادر پزشکي، تدارکات تيم و کليه افرادي که براي پرسپوليس در زمان حضورم در اين تيم با تمام توان زحمت کشيده‌اند، تشکري ويژه داشته باشم. مخصوصا از هواداراني که من را حمايت کردند تا بتوانم پرسپوليس را به فينال جام حذفي برسانم. البته همين جا از تمام پيشکسوتاني که بدون چشم‌داشتي از فرزند کوچک خود در اين مدت فقط به خاطر پيراهن بزرگ پرسپوليس حمايت کردند، تشکر مي‌کنم و اميدوارم توانسته باشم با توجه به شرايطي که پرسپوليس بعد از نيم‌فصل داشت در اين چند ماه جايگاه تيم محبوبم را بهبود بخشيده باشم.

در پايان حيف است که در اين نامه‌ام درباره هواداران کمتر بگويم، هواداران پرشور و بي‌نظير پرسپوليس که با ديدن آنها در تمرينات و استاديوم‌ها قوت قلبي مي‌گرفتم و همه جا آنها را کنار خودم حس مي‌کردم، هيچوقت لطف‌شان از قلبم بيرون نمي‌رود. بدون شک اين چند ماه مثل دوران فوتباليم‌ در پرسپوليس براي من جزو بهترين زمان‌ها بود. البته دوران سخت زندگي‌ام هم بود. اما من باور کنيد خداي بزرگ مي‌داند در حد توانم هر کاري که از دستم بر مي‌آمد براي تيم محبوبم انجام دادم تا دل هوادارانم را شاد کنم. قضاوت را به تک تک هواداران مي‌سپارم اما آنهايي که از من ناراحت هستند اين را بدانند که من هميشه سعي کردم که پرسپوليس موفق باشد و براي همين شايد تصميماتي گرفته باشم که آنها را ناراحت کرده باشم به همين دليل همين جا يعني در استعفانامه‌ام از کليه عزيزاني که دلشان از من آزرده است، حلاليت مي‌طلبم و اميدوارم اين دوست کوچک خود را حلال کنند اگر من تصميمي گرفتم خداي خودم مي‌داند فقط و فقط بخاطر سربلندي و موفقيت باشگاه پرسپوليس بود و اين را بدانيد علي‌رغم استعفانامه‌ام هميشه آرزو مي‌کنم که پرسپوليس سربلند، موفق، قهرمان در مسابقات مختلف باشد.

18/2/92

يحيي گل‌محمدي