استيلي بهترين گزينه براي پرسپوليس است

پيشکسوت پرسپوليس با بيان اين که مايلي کهن کارنامه قابل قبولي ندارد، گفت: در شرايط کنوني، حميد استيلي بهترين گزينه براي هدايت سرخپوشان است.

ضيا عربشاهي درباره انتخاب پيرواني و درخشان به عنوان گزينه‌هاي نهايي سرمربيگري پرسپوليس مطرح کرد: کميته‌ فني پرسپوليس تشکيل شده از بين سه، چهار گزينه به دو نفر نهايي رسيده است که من مي گويم اين دو، جفت‌شان خوبند، اما معتقدم بايد با درايت بهترين‌شان را انتخاب کرد.

به گزارش ايسنا،وي در ادامه با بيان اين که مربي خارجي به درد پرسپوليس نمي‌خورد، افزود: خودمان مربي بزرگ، زياد داريم. بقيه‌اش به همدلي و حمايت اعضاي کميته‌ فني بر مي‌گردد و آنها بايد صلاح تيم را در نظر بگيرند. آنها بايد بهترين گزينه‌ها را مورد بررسي قرار داده و کادر فني قوي را تشکيل دهند. نه اين که در دقيقه‌ 90 مربي را انتخاب و بازيکن هم از قبل توسط مديرعامل آمده باشد. در حال حاضر استيلي از نظر من گزينه مناسبي است. چرا او نبايد جزو گزينه‌ها باشد؟ آقايان دوست دارند مايلي کهن را بياورند، اما الان از بين استيلي، درخشان و پيرواني يک نفر مي‌تواند مربي ايده‌آل باشد.

پيشکسوت پرسپوليس ادامه داد: برخي‌ها انتقاد کرده‌اند و مي‌گويند چرا سرمربي تيم حتما بايد پرسپوليسي باشد. من مي گويم چرا ما نبايد مثل استقلال فکر نکنيم. به اعتقاد من پيشکسوتان دهه 40 و 50 مغروضانه‌ رفتار مي‌کنند. همچنين شنيده‌ام که آقايان آشتياني، کلاني و وطنخواه در اعتراض به تصميم‌هاي باشگاه از کميته‌ فني کنار کشيدند، اما به اعتقاد من استيلي، درخشان و پيرواني صلاحيت مربيگري را دارند. خودم به شخصه مخالف حضور مايلي کهن هستم. او کارنامه قابل قبولي ندارد. آقايان مخالف حضور استيلي‌اند، اما استيلي در شرايط سخت، ‌تيم را گرفته بود و کارنامه بدي هم نداشت. درخشان هم نتيجه‌ بدي نگرفته بود. در هر حال به نفع پرسپوليس نيست که پيشکسوتان به اين شکل رفتار کنند.