ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
    8,091
    نوشته های وبلاگ
    360
    کاربر سایت

پیش فرض دیگه هیچ راهی نمونده دنیا قلبمو سوزونده

دیگه هیچ راهی نمونده دنیا قلبمو سوزونده

هر کی قصمو شنیده اشک روگونه هاش چکیده

بخدا دیگه تمومم توی دست غم حرومم

تکو تنهام توی این شهر همشون با من شدن قهر

حرف من همش همینه که چرا بخت من اینه

غمه تکرار شبو روز آه و گریه های پرسوز

گریه شاید یه نیازه تادلم با غم بسازه

واسه من سرابه دنیا قطره اشکام شده دریا

زندگی تاریک وتاره ابری حالو هوام

غمه تلخه تنها بودن جاگرفته تو صدام
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

دانلود آهنگ دیگه هیچ راهی نمونده

دانلود آهنگ دیگه هیچ راهی نمونده دنیا قلبمو سوزونده

دیگه هیچ راهی نمونده

کد پیشواز دیگه هیچ راهی نمونده

اهنگ پیشواز دیگه هیچ راهی نمونده

دیگه هیچ راهی نمونده دنیا قلبمو سوزونده

کد پیشواز ایرانسل دیگه هیچ راهی نمونده

آهنگ دیگه هیچ راهی نمونده دنیا قلبمو سوزوندهآهنگ دیگه هیچ راهی نموندهدانلود اهنگ دیگه هیچ راهی نموندهکد پیشواز دیگه هیچ راهی نمونده دنیا قلبمو سوزوندهدانلود اهنگ دیگه هیچ راهی نمونده دنیا قلبمو سوزوندهدانلود آهنگ ديگه هيچ راهي نمونده دنيا قلبمو سوزوندهکد آهنگ پیشواز دیگه هیچ راهی نموندهدانلود آهنگ ديگه هيچ راهي نموندهکدپیشوازایرانسل دیگه هیچ راهی نموندهhttp:www.senatorha.comforumthread94460.htmlکد آهنگ پیشواز همراه اول دیگه هیچ راهی نموندهکد پیشواز همراه اول دیگه هیچ راهی نموندهاهنگ دیگه هیچ راهی نمونده دنیا قلبمو سوزوندهاهنگ دیگه هیچ راهی نموندهپیشواز دیگه هیچ راهی نموندهکد اهنگ پیشواز همراه اول دیگه هیچ راهی نموندهدانلود آهنگ دنیا قلبمو سوزوندهکدپیشوازدیگه هیچ راهی نمونده کد پیشواز ایرانسل دنیا قلبمو سوزوندهکد آوای انتظار دیگه هیچ راهی نمونده کدپیشواز دیگه هیچ راهی نموندهدیگه راهی نموندهدانلودآهنگ دیگه هیچ راهی نموندهپیشواز همراه اول دیگه هیچ راهی نموندهدانلود دیگه هیچ راهی نموندهدانلود ترانه دیگه هیچ راهی نمونده دنیا قلبمو سوزوندهدانلود اهنگ دنیا قلبمو سوزوندهدانلوداهنگ دیگه هیچ راهی نموندهکد آهنگ پیشواز دیگه هیچ راهی نمونده دنیا قلبمو سوزوندهکداهنگ پیشوازدیگه راهی نمونده همراه اولآهنگ پیشواز دیگه هیچ راهی نمونده همراه اولکدپیشواز ایرانسل دیگه هیچ راهی نمونده‎ ‎دنیاقلبموسوزندهکدآوای انتظاردیگه هیچ راهی نموندهکد پیشواز همراه اول دیگه هیچ راهی نمونده دنیا قلبمو سوزوندهمتن آهنگ دیگه هیچ راهی نموندهخواننده دیگه هیچ راهی نمونده دنیا قلبمو سوزوندهکد اهنگ پیشواز دیگه هیچ راهی نموندهکد اهنگ دیگه هیچ راهی نموندهديگه هيچ راهي نموندهدانلود ترانه دیگه هیچ راهی نموندهکد آهنگ پیشواز ایرانسل دیگه هیچ راهی نموندهکد پیشوازدیگه هیچ راهی نموندهترانه دیگه هیچ راهی نمونده از کدام خواننده است