آزمایش ویندوز ۱۰ توسط ۴۵۰ هزار کاربر با تجربه

windows-10

شرکت مایکروسافت که به عنوان یکی از تولید کنندگان سیستم عامل های جهان می باشد،با استقبال کمی که از ویندوز ۸ شد سعی کرد سیستم عامل جدیدی را جایگزین ویندوز ۸ کند.این شرکت در حال حاضر بر روی محصول جدیدی در حال کارکردن می باشد که دارای یک سری ویژگیهای خاص و تغییرات اساسی که در ظاهر آن می باشد امید وار است که بتواند رضایت کاربران را جلب نمایید.
در این راستا جالب است بدانید که تعداد ۱.۵ میلیون نفر از کاربران در سایت Windows Insider ثبت نام کرده اند و چیزی در حدود ۴۵۰ هزار نفر از آنها با ویندوز ۱۰ در حال کار کردن هستند.

ویندوز ۸ به عنوان جدیدترین سیستم عامل منتشر شده توسط شرکت مایکروسافت می باشد که از زمان انتشار آن با نارضایتی هایی از طرف کاربران روبه رو  شد و مانند ویندوز ویستا به یکی دیگر از پروژهای ناموفق این شرکت تبدیل شد.

براساس گزارشهای رسیده تعداد کاربرانی که در حال حاضر با سیستم عامل ویندوز ۱۰ در حال حال کردن هستند بیشتر از سایر سیستم عامل های این شرکت در حالت بتا و قبل از انتشار می باشد و این نشان دهنده عدم رضایت کاربران از ویندوز ۸ و وجود مشکلات در این ویندوز می باشد.

این شرکت در این باره می گوید با توجه با استقبال بی نظیری که از نسخه بتای ویندوز ۱۰ شده است ما تصمیم گرفتیم که از کاربران جهت بهبودی این سیستم عامل کمک بگیریم و در صدد برطرف نمودن تمامی مشکلات گزارش شده از طرف کاربران هستیم  و تا به امروز بیش از ۱۳۰۰ باگ را برطرف کرده ایم.به طور مثال توسط این گزارشهای رسیده توانستیم ، زمانیکه آیکون OneDrive در مرورگر فایل ویندوز جایگزین آیکون Outlook میشد را برطرف کنیم.

ساخت ویندوز ۱۰ به احتمال قوی از اوایل سال ۲۰۱۵ میلادی شروع خواهد شد.

اخبار خودرو
حوادث