ال جی تبلت قابل تبدیل خود را با نام Tab Book Duo معرفی کرد

hhc1930

در یک اقدام ناگهانی ال جی جدیدترین عضو خانواده Tab Book را معرفی کرد. این محصولات از سال ۲۰۱۳ که اولین تب بوک معرفی شده بود از اقبال عمومی خوبی برخوردار نبودند و یک بار از ویندوز به اندروید و مجددا به ویندوز نقل مکان کرد. این بار ال جی محصولی را معرفی کرده که از وزن سبک و ضخامت بسیار کمی برخوردار است و طبق وعده ال جی، کاملا مناسب محیط کار شما خواهد بود.
Tab Book Duo دو ویژگی کلیدی دارد؛ وزن و کیبورد جداگانه با قابلیت اتصال ساده. این محصول به تنهایی ۵۳۰ گرم وزن دارد و به همراه کیبورد بلوتوث، به ۷۹۲ گرم افزایش می یابد. با این وجود هنوز هم از یک کیلوگرم کمتر وزن دارد. کیبورد این محصول به وسیله بلوتوث و در یک فرایند بسیار ساده با فشردن یک دکمه به دستگاه متصل می شود. از طرفی شما می توانید از این کیبورد به طور همزمان در تلفن همراه خود نیز استفاده کنید. از طرفی باید در نظر داشته باشید که کیبورد به صورت فیزیکی به تبلت متصل نمی شود و به جای آن، شما می توانید از پایه نگه دارنده استفاده کنید.
ال جی اطلاعات زیادی در رابطه با این تبلت منتشر نکرده اما آنچه که مشخص است، چیپ اینتل با پردازنده چهار هسته ای، نمایشگر ۱۰.۱ اینچی با پنل IPS، پورت USB 3.0 و Micro HDMI سخت افزارهای آن را تشکیل می دهند. این محصول دارای ویندوز ۸.۱ است و طبق گفته ال جی ۱۱ ساعت باتری آن دوام دارد.
ال جی گفته که تبلت Tab Book Duo را به قیمت ۶۷۰ دلار عرضه می کند. این محصول دارای ۲ رنگ سفید و مشکی بوده که البته فروش این محصول خارج از بازارهای کره هنوز مشخص نشده است.

اخبار خودرو
حوادث