اولین مانیتور گیمینگ مینی LED کولر مستر معرفی شد

کولر مستر از اولین مانیتور گیمینگ مینی LED خود به نام Tempest G2711 رونمایی کرد؛ این مانیتور مجهز به سیستم خنک‌کننده قوی میباشد . اگرچه کولر مستر در بازار محبوبیت زیادی به‌دست نیاورده است، اما به‌نظر می‌رسد که این مانیتور جدید تمام نیازهای یک گیمر حرفه‌ای را برطرف می‌کند. در ادامه مشخصات، قیمت و تاریخ عرضه این مانیتور را می‌خوانید.

مشخصات و قیمت مانیتور کولر مستر Tempest G2711

این مانیتور دارای پورت‌های اتصالی تقریباً کاملی است. در کناره بدنه یک دیسپلی پورت ۱.۴، دو پورت HDMI 2.0 و یک پورت USB تایپ C را می‌بینیم. همچنین کولر مستر دو پورت USB 3.0 را در این مانیتور تعبیه کرده است. این مانیتور از قابلیت KVM نیز پشتیبانی می‌کند، به این معنی که می‌توان چندین دستگاه را به آن متصل و به‌آسانی بین دستگاه‌ها سویچ کرد. کولر مستر همچنین از هیت‌سینک اختصاصی برای خنک‌‌کردن این مانیتور استفاده کرده است.

علاوه‌براین، GP2711 دارای پوشش ۹۵ درصدی از گاموت رنگی DCI-P3 است که نسبت به مانیتورهای موجود، عملکرد بسیار خوب آن را نشان می‌دهد. این مانیتور همچنین دارای گواهی‌نامه VESA DisplayHDR 1000 با حداکثر روشنایی ۱۵۰۰ نیت است؛ این گواهی‌نامه کیفیت بالا و عملکرد بهینه این مانیتور را تضمین می‌کند. GP2711 مجهز به نور پس‌زمینه مینی LED است که به ۵۷۶ نقطه جزئی مختلف تقسیم می‌شود؛ این ویژگی GP2711 را از دیگر مانیتورها متمایز می‌کند.

مانیتور GP2711 کولر مستر با قیمت ۴۴۹ دلار به فروش می‌رسد و در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۴ عرضه می‌شود.

اخبار خودرو
حوادث