یک زن برای سرقت طلا مرتکب قتل هولناکی شد!

 یک زن برای سرقت طلا مرتکب قتل هولناکی شد!

123

 

این جنایت هولناک دوم اسفند ماه امسال در محله اسلام‌آباد شهر جم در استان بوشهر رخ داد. آن روز مأموران پلیس در جریان قتل زنی در خانه‌اش در این محله‌ قرار گرفتند و راهی آنجا شدند.

مقتول زنی حدودا ۳۵ساله بود که به‌نظر می‌رسید با انگیزه سرقت طلاهایش به قتل رسیده است. مأموران پلیس در بررسی‌های تخصصی دریافتند که قاتل بعد از ورود به خانه این زن، ابتدا او را مورد آزار و اذیت قرار داده و پس با ضربات چاقو او را به قتل رسانده است. این قاتل بی‌رحم بعد از سرقت طلاهای مقتول برای اینکه بتواند النگوهای او را نیز به‌دست آورد، اقدام به بریدن دست او کرده بود.

در ادامه تحقیقات مأموران به این نتیجه رسیدند که قاتل مردی آشنا بوده است چراکه هیچ اثری از درگیری یا ورود اجباری به خانه دیده نمی‌شد. در چنین شرایطی بررسی‌ها برای شناسایی قاتل ادامه یافت و تیم تحقیق با بررسی‌ رابطه ات مقتول به سرنخ‌هایی از جوانی افغانی دست یافت. این جوان ۲۰ساله، چندین بار با مقتول در ارتباط بوده و حتی به خانه او رفت‌وآمد داشت. از آنجا که هموقت با جنایت، او نیز ناپدید شده بود، دستور بازداشت وی صادر شد و در تحقیقات تخصصی مخفیگاه این مرد در شهرستان جم شناسایی شد.

تیمی از کارآگاهان راهی این محل شدند و در یک عملیات ضربتی جوان افغانی را دستگیر کردند. هر چند او منکر آشنایی و قتل زن جوان بود اما در بازرسی خانه‌اش طلاهای آغشته به خون مقتول پیدا شد و شکی باقی نگذاشت که جنایت از سوی وی رخ داده است. این مرد در بازجویی‌ها به قتل زن جوان اعتراف کرد و مدعی شد که از مدتی قبل با این زن آشنا شده و کارهای او را انجام می‌داده است. اما با دیدن طلاهایی که مقتول همیشه همراهش بود، وسوسه شده و نقشه کشیده بود که او را به قتل برساند تا بتواند طلاها را سرقت کند. به همین دلیل بعد از اینکه آخرین بار به خانه زن جوان رفته، او را مورد آزار و اذیت قرار داده و بعد از قتل وی، طلاهایش را سرقت کرده است.

به گفته سردار عباس زاده، رئیس پلیس بوشهر، با اعترافات جوان افغانی وی به بازسازی صحنه قتل پرداخت و با قرار قانونی راهی زندان شد.

اخبار خودرو
حوادث