دل لپ تاپ XPS 13 را با رنگ رزگلد و سخت افزار جدید بروز کرد

3333

XPS 13 دل یکی از بهترین لپ‌تاپ‌های ویندوزی موجود در بازار است و امروز این کمپانی لپ‌تاپ یاد شده را با نسل هفتم از تراشه‌های اینتل و بهبودهای دیگری که به ادعای دل باعث افزایش طول عمر آن می‌شود، ارتقا می‌دهد. بخش خارجی XPS 13 هم تغییراتی به خود دیده است؛ این لپ‌تاپ اکنون همانند سایر گجت‌های سال ۲۰۱۶ به همراه رنگ مورد انتظار رزگلد نیز عرضه می‌شود. اگرچه در تصاویر به نظر می‌رسد که با دستگاهی با رنگ طلایی استاندارد سروکار داریم، اما شاید دیدن این دستگاه از نزدیک، داستان متفاوتی را رقم بزند.

Dell XPS 13 (Model 9360) Non-Touch 13-inch notebook computer, codename Dino 2 MLK.

همانند گذشته امکان سفارش XPS 13 با نمایشگر +Quad HD لمسی یا نمونه‌ای لمسی یا غیر لمسی با رزولوشن فول اچ‌دی وجود دارد. دل مدعی است که باتری نسخه‌ی ارتقا یافته‌ی این لپ‌تاپ قادر به ۲۲ ساعت شارژدهی است و به گفته‌ی دل در کاربردهایی مانند وب‌گردی و تماشای فیلم نیز با یک بار شارژ می‌توان تا ۱۳ ساعت از این دستگاه استفاده کرد، البته یقینا برای اطلاعات از صحت و سقم این ادعا باید تا زمان بررسی این لپ‌تاپ منتظر بمانیم.

77

تجهیز XPS 13 به تراشه‌های کبی‌لیک، این لپ‌تاپ را با نمونه‌هایی که طی چند ماه گذشته معرفی شده‌اند، نظیر یوگا ۹۱۰ لنوو و لپ‌تاپ Blade Stealth ریزر، در یک رده قرار می‌دهد. شما می‌توانید این لپ‌تاپ را از بین نسخه‌هایی مجهز به تراشه‌های Core i3، Core i5 و Core i7، حافظه‌های رم ۴، ۸ و ۱۶ گیگابایت و نهایتا حافظه‌ی فلش ۱۲۸، ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایت انتخاب کنید. گرافیک مجتمع HD 650 اینتل نیز وظیفه‌ی پردازش‌های گرافیکی را در این لپ‌تاپ بر عهده خواهد داشت. دل عملکرد وای‌فای لپ‌تاپ خود را نیز با به کارگیری سخت‌افزار قدرتمند ۱۵۳۵ AC ارتقا داده است. دل لپ‌تاپ ارتقا یافته‌ی خود را از تاریخ ۱۳ مهر و با قیمت پایه‌ی ۱,۴۹۹.۹۹ دلار برای نسخه‌ی رزگلد و قیمت پایه‌ی ۷۹۹ دلار برای نسخه‌‌ی نقره‌ای رنگ عرضه‌ خواهد کرد.

 

 

درمان سردرد

اخبار خودرو
حوادث
دانلود نرم افزارهای کاربردی
Tags: ,

مطالب مرتبط