عرضه اولیه گوشی‌های تاشوی سامسونگ چقدر است؟

حدود یک سال است که غول‌های تکنولوژی همچون سامسونگ از برنامه‌های خود برای معرفی و عرضه گوشی‌های هوشمند تاشو و انعظاف‌پذیر خبر داده‌اند.

از آنجایی که بازار گوشی‌های هوشمند به مرحله اشباع رسیده و شرکت‌های سازنده نیز با معرفی و افزودن قابلیت‌های جدید، دیگر نمی‌دانند که برای جلب مشتریان بیشتر و رضایت طرفدارانشان باید چه کار کنند، به سمت گوشی‌های هوشمند تاشو و منعطف روی آورده‌اند تا شاید بتواند بازار راکد و بی تلاطم را رونق بخشد و تحولات عظیم و قابل توجهی را برای کاربران و شرکت‌های تولیدکننده موبایل به ارمغان بیاورد.

دی جی کوه، مدیر بخش موبایل شرکت سامسونگ به تازگی پس از آنکه این شرکت پیش نمایشی از نمایشگر انعطاف پذیر خود تحت عنوان اینفینیتی فلکس را در جریان کنفرانس توسعه دهندگان رونمایی کرد، حالا اعلام کرده است که سامسونگ قصد دارد در نیمه نخست سال ۲۰۱۹ میلادی حداقل یک میلیون گوشی هوشمند تاشو و انعطاف پذیر خود را به بازارهای جهانی عرضه کند.

چندماه اخیر اخبار و گزارش‌های متعددی از معرفی و عرضه گوشی‌های هوشمند تاشو توسط برخی از بزرگترین تولیدکنندگان موبایل همچون سامسونگ، هواوی، زدتی‌ای و غیره در فضای مجازی منتشر شده بود که نشان از تصمیم آنها برای عرضه زودهنگام چنین محصولی داشت.

با اینکه در جریان این رویداد دستگاهی که چنین نمایشگر قابل انعطافی را داشته باشد، رونمایی نشد اما مدیر سامسونگ موبایل به گزارشگران گفت که نخستین عرضه گوشی‌های هوشمند تاشو و منعطف در تعداد یک میلیون خواهد بود که قرار است در نیمه نخست سال آینده روانه بازارهای جهانی شود.

به نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد پیش از عرضه این محصول، تمامی نواقص و مشکلات احتمالی آن را برطرف کند و سپس به صورت عمومی عرضه کند. این کار به تلاش برای جلوگیری از نارضایتی مشتریان و خریداران گوشی‌های هوشمند تاشو و انعطاف پذیر کمک بسزایی خواهد کرد.

بر اساس گزارش وب سایت strait times، وی در خصوص تعداد کم عرضه اولیه این گوشی‌های هوشمند نیز خاطرنشان کرده است در صورتی که بازارهای جهانی واکنش مثبت و بازخوردهای خوبی را نسبت به این محصول نشان دهند، به طور قطع سامسونگ گوشی‌های هوشمند بیشتری را عرضه خواهد کرد.

لازم به ذکر است که وی دو ماه پیش با ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل نیز در دیداری به تلاش این دو شرکت برای طراحی رابط کاربری متناسب با چنین محصولاتی پرداخته‌اند که قرار است عرضه اولیه گوشی هوشمند تاشو در ایالات متحده آمریکا و کره جنوبی باشد.

اخبار خودرو
حوادث