فروشگاه فیزیکی آمازون نیاز به پرداخت پول ندارد

فروشگاه فیزیکی آمازون

فروشگاه فیزیکی آمازون

آمازون، غول بزرگ دنیای فروش آنلاین روز گذشته از فروشگاه‌ فیزیکی Amazon Go رونمایی کرد. این فروشگاه یک ویژگی منحصر به فرد دارد، لازم نیست برای خرید یا برای پرداخت پول در صف بایستید و اساسا هیچ‌کس کاری به کارتان ندارد. وارد فروشگاه می‌شوید، وارد اپ Amazon GO می‌شوید، سبدتان را از اجناس دل‌خواه‌تان پر می‌کنید و بدون اینکه کسی مانع‌تان شود از فروشگاه خارج می‌شوید. در حقیقت این فروشگاه از طریق وجود سنسور‌ها و دوربین‌ها قادر خواهد بود مشخص کند که چه اجناسی را برداشته‌اید و درست کمی بعد، وقتی از فروشگاه خارج شدید برای‌تان یک صورت حساب می‌فرستد و مبلغ مورد نظر را از حساب آمازون‌تان کم می‌کند.

در حال حاضر آمازون یک فروشگاه بزرگ از این نوع فروشگاه‌ها در سیاتل به راه انداخته اما احتمالا نمونه‌های دیگری از آن‌ را در شهرهای دیگر هم افتتاح خواهد کرد. در حال حاضر این فروشگاه تنها برای کارمندان آمازون قابل استفاده است اما می‌توانید در آن ثبت‌نام کنید تا به محض آماده شدن برای افراد دیگر از امکان استفاده از این فروشگاه با خبر شوید.

افتتاح این فروشگاه رویکرد آمازون را نسبت به فروشگاه‌های فیزیکی نشان می‌دهد. فروشگاه‌های فیزیکی معمولا شما را با مجموعه‌ای از دردسرها در مراحل مختلف خرید مواجه می‌کنند، آمازون با افتتاح این فروشگاه سعی کرده تحولی در نحوه استفاده مردم از فروشگاه‌های فیزیکی ایجاد کند.

اخبار خودرو
حوادث