چگونه با کمک ۵ روش طبیعی آلت خود را بزرگ کنید.

 چگونه با کمک ۵ روش طبیعی آلت خود را بزرگ کنید.

ways-raise-penis-eb064

 

 بزرگ کردن آلت تولید مثل به روش پنیمور:

روش Penimore به عنوان یکی از معتبهترین روشهای بزرگ کردن آلت تولید مثل در جهان است . این روش که بر پایه یکسری آزمایش ات ویژه هر روز بنا شده است، در واقع بی عارضه ترین روش بزرگ کردن آلت تولید مثل مردان محسوب می شود. این روش سالهاست که در کشورهای آمریکایی و اروپایی مصرف می شود . تا به امروز تحقیقات مفصلی بر روی بزرگ کردن آلت تولید مثل به روش پنیمور انجام شده و امروزه توسط پزشکان سکسولوژیست در همه جهان توصیه می شود.

 

روش های طبیعی بزرگ کردن آلت تولید مثل عبارتند از:

 

۱- یکی از بهترین روش های بزرگ کردن آلت تولید مثل مردان ورزش کردن است

برای دستیابی به یک نعوظ بهتر ، جریان خون آلت شما باید مناسب باشد. با برقراری یک جریان خون مناسب، شما می‌توانید نعوظ بهتر ی داشته باشید. با انجام ورزش منظم، شمامی‌توانید جریان خون را بطور چشمگیری اصلاح ببخشید . در نتیجه بوقت نزدیکی آلت شما سفت‌تر خواهد شد.

 

۲- بهترین مواد غذایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی

تا می‌توانید از سبزیجات تازه، میوه و ماهی مصرف کرده ، استفاده چربیها را به حداقل برسانید.

 

۳- مصرف از ویتامینها و مکمل ها میتواند به شما برای بزرگ کردن آلت تولید مثل کمک نماید

برخی مواد مثل ویتامین B12جینسینگ می‌توانید انرژی و توان جنسی شما را بیشتر کنند. این افزایش انرژی، اعتماد به نفس شما را بالا برده سبب بزرگ شدن آلت تولید مثل شما می‌شود. بیاد داشته باشید که مهمترین نکته برای نزدیکی موفق داشتن اعتماد به نفس است.

 

۴- استفاده الکل ، سیگار و داروها باعث تضعیف آلت تولید مثل مردان می‌شود

بدون شک بیشتر داروها برای بدن ضرردار هستند . هر چه زودتر دخانیات را قطع بکنید . افرادی سیگاری نسبت به غیر سیگاریها نعوظ ضعیفتری دارند. سیگار با ایجاد انقباض عروقی سبب تضعیف آلت تولید مثل مردان می‌شود. در مورد استفاده داروها قطعا ً با پزشک خود مشورت بکنید .


۵- ماساژ دادن کشاله ران از روش های طبیعی و مطمئن بزرگ کردن آلت تناسلی

ماساژ نیز شبیه ورزش در برقراری خون مناسب، نقش دارد. هر روز با ماساژ آلت و ناحیه اطراف آن جریان خون آن را اصلاح بخشیده وآلت تولید مثل خود را بزرگ بکنید و توان جنسی را تقویت نمایید.

اخبار خودرو
حوادث