اس ام اس (پیامک) های مخصوص ولنتاین مبارک از مجله الکترونیک بهار 20

* * * * *

‌SMS farsi . Masseg jadid . Jok ghshang Payamak jok farsi

اس ام اس (پیامک) قشنگ
منتظر كسي باش كه اگه حتي در ساده ترين لباس بودي، حاضر باشه تو رو به همه دنيا نشون بده وبگه كه: "اين دنياي منه"

شعر اس ام اس (پیامک)ی قشنگ
قلب من در هر زمان خواهان توست / این دو چشمان عاشقم مهمان توست / گرچه لبریز از غمی درمانده ام / این نگاهم در پی درمان توست ...!

sms farsi یک بوسه
تمام شیرینی عسل از بوسه است پاسخ هر بوسه ای یک بوسه است بهترین هدیه پس از یک انتظار بشنوید از من فقط یک بوسه است

اس ام اس (پیامک) جدید قشنگ
شعله گفت کاش روزی به شمعدان میرسیدم شمع بدون اینکه حرفی بزند ذره ذره آب شد تا شعله به آرزویش برسد!

اس ام اس (پیامک) ترکه sms farsi
یارو میره توی یه طویله که پر از خر و الاغ، با خودش گفت:عجب آینه کاری قشنگی هااا

اس ام اس (پیامک) ضد حال . قشنگ
تو رو به قیمت جون ؛ به همین یه لقمه نون تو رو به ماه آسمون ؛ به عاشقای بی نشون تو رو به حرمت چشمهات ؛ به همه ی مقدسات ؛ تو رو به خود خدا ؛ به هق هق شبونه هات ؛ قسمت میدم، جوراب هاتو بشو خفمون کردی

اس ام اس (پیامک) ضد عشق
نفرین به اون کسایی که روی دلها پا میزارن تا که میبینن عاشقی میرن و تنهات میزارن نفرین به آدمهایی که تو سینه دل ندارن عاشق،عاشق کشی اند رحم و مروت ندارن

جوک اس ام اس (پیامک) قشنگ . کوتاه
اگه یکی با گاری دنبالت کرد اصلا نترس ؛ نون خشکیه اونم فهمیده با نمکی!

جوک شعر اس ام اس (پیامک) قشنگ
غبار از چهره ی نازت بگیرم یک شب پرده از رازت بگیرم تو در چشمان من یک سیب سرخی خدا قسمت کند گازت بگیرم!!!

اس ام اس (پیامک) خوشگل sms farsi
هر وقت توی زندگی به یه در بزرگ رسیدی که روش یه قفل بزرگ بود نترس و نا امید نشو!!! چون اگه قرار بود باز نشه جاش یه دیوار میذاشتن

اس ام اس (پیامک) ضد حال
خوردن شيريني خيلي راحته٬ خواندن داستان شيرين هم راحته٬ اما پيدا كردن دوست شيرين خيلي سخته! تو چطوري منو پيدا كردي؟

جوک اس ام اس (پیامک) ضد حال کوتاه خنده دار
تو دنيا يکي هست که فقط به خاطره تو نفس ميکشه.....اونم دماغته

آفلاین جالب
گفتند ستاره را نمي توان چيد ... و آنان که باور کردند... براي چيدن ستاره ... حتي دستي دراز نکردند... اما باور کن ... که من به سوي زيباترين و دورترين ستاره... دست دراز کردم... و هر چند دستانم تهي ماند ... اما چشمانم لبريز ستاره شد

جوک اس ام اس (پیامک) ضد حال جالب
یه روز یارو سوار هواپیما می شه،یهو هواپیما سقوط می کنه... . . . این قرار بود جوک باشه اما حادثه خبر نمی کنه!

اس ام اس (پیامک) فارسی عاشقانه
يادته بهت گفتم كه خشت ديوار دلتم، تو هم منو شكستي
ولي اشكالي نداره، حالا خاك زير پاتم !

اس ام اس (پیامک) جالب عاشقانه . عامیانه
سلام، اين چه اخلاق بديه که تو داري؟ چرا هر چي از آدم برميداري ديگه نميدي.نمي‌ گي من دلمو لازم دارم؟

اس ام اس (پیامک) شعر قشنگ مسیج فارسی
شكوفهاي صورتي فداي مهربونيات... يه دل كه بيشتر ندارم اونم فداي خوبيات

جوک قشنگ . بازی هفت سنگ
من از بازي هفت سنگ بدم مياد . مي ترسم انقدر سنگ روي سنگ بذاريم كه ديوار بينمون درست بشه، بيا لي لي بازي كنيم

عشق
افسوس که عشق جاودانه نيست.عشق گل سرخيست که طاقت طوفان را ندارد. عشق يک خاطره سبز است که از آمدن پاييز ميترسد

متن کوتاه
كاش آن لحظه كه تقديم تو شد هستي من ميسپردم كه مراقب باشي
جنس اين جام بلورست
پر از عشق و غرور است
مبادا كه بازيچه شود
ميشكند . . .

اس ام اس (پیامک) لاتین sms latin
HIS
HIIS
HIIIS
HIIIIS
HIIIIIS
HIIIIIIS
HIIIIIIIS
HIIIIIIIIS
Be khatere to tamame donya ro saket kardam ke behet begam DOOSET DARAM

اس ام اس (پیامک) عاشقانه.تنهایی دوست
به همان قدر كه چشم تو پر از زيباييست بي تو دنياي من اي دوست پر از تنهاييست

اس ام اس (پیامک) عاشقانه جدید
X-X-X-X-X-X- X-X-X-X-X
اين سيم خاردار هارو دور خودت بكش تا كسي دستش به گل من نرسه

اس ام اس (پیامک) عاشقانه جدید . عاشقانه
ooooooo<>ooooooo
اين ساعت مچيه منه. ولي زماني رو نشون نميده. عقربه هاشو مخصوصا در آوردم تا متوجه نشم كه چند وقته كه ازت دورم

اس ام اس (پیامک) عاشقانه . کمی خود خواهانه
مي دوني اگه يه روز خورشيد بميره چي ميشه؟
.
.
.
.
اون وقت زمين دوره تو ميگرده
.
.
.
.
ولي من عمرا بذارم
.
.
.
.
چون فقط من بايد دورت بگردم

متن کوتاه . به ندیدنم عادت نکن. لطفا
آدم عزيزانشو فراموش نميکنه بلکه به نديدنشون عادت ميکنه.....تقديم به کسي که عادت به نديدنش مثل فراموش کردنش غيرممکنه

شعر اس ام اس (پیامک) جالب
سکوتی بود بر قلبم که با آن میزدم فریاد اگر از شهر غم رفتی مرا هرگز مبر از یاد

اس ام اس (پیامک) فارسی
جان چه باشد که فدای قدم دوست کنم این متاعیست که هر بی سر و پایی دارد

اس ام اس (پیامک) ضدحال جدید
به اندازه تمام سلولهاي بدنم دوستت دارم (از طرف يک تک سلولي) شوخي کردم ديونه تو که مي دوني نفس مني ( ازطرف يک مرده(

SMS FARSI لاتین
میدونی چرا بعضی شبها زود صبح میشه؟آخه خورشید هم دلش واسه چشمات تنگ میشه

اس ام اس (پیامک) عاشقانه . دلتنگی
دلم از دوريت پاره شد دوختمش تنگ شد

آفلاین چت Send To All
بسياري از شکست خوردگان زندگي ،مردماني هستند که هرگز درنيافته اند هنگامي که دست از تلاش کشيده اند چه قدر به موفقيت نزديک بوده اند

آفلاین جالب.متن کوتاه
لمس کن کلماتی را که برایت می نویسم تا بخوانی و بفهمی چقدر جایت خالیست ... تا بدانی نبودنت آزارم می دهد ... لمس کن نوشته هایی را که لمس ناشدنیست و عریان ... که از قلبم بر قلم و کاغذ می چکد ٬ لمس کن گونه هایم را که خیس اشک است و پر شیار ... لمس کن لحظه هایم را ... تویی که می دانی من چگونه عاشقت هستم ٬ لمس کن این با تو نبودن ها را ٬ لمس کن ... لمس کن

شعر اس ام اس (پیامک) . عاشقانه
عمري با غم عشقت نشستم ........ به تو پيوستم واز خود گسستم ...... وليکن سرنوشتم اين سه حرف بود ....... تو را ديدم. پرستيدم . شکستم

متن کوتاه . جالب
روی گلهای نرگس با یک مداد قرمز هزار دفعه نوشتم زندگی بی تو هرگز جویبارمی خشکد و ریگزارش می ماند انسان می میرد و یادگارش می ماند در کشور عشق هیچ کس رهبر نیست هیچ شاهی به گدایی سرور نیست چشم وقتی زیباست که پر از اشک باشد اشک وقتی زیباست که پر از عشق باشد عشق وقتی زیباست که برای تو باشد

اس ام اس (پیامک) فارسی
شبی از شبها تو به من گفتی كه شب باش: من كه شب بودم و شب هستم و شب خواهم بود به امیدی كه تو فانوس شب من باشی

SMS Farsi اس ام اس (پیامک) فارسی
تنها كساني كه مارا ميرنجانند. عزيزاني هستند كه هميشه كوشيده ايم از ما نرنجند

جوک قشنگ Jok farsi
رشتيه به دوستش ميگه تهران عجب جاييهااا...... از در ترمينال که مي ري بيرون ... با يه ماشين آخرين سيستم مي يان دنبالت .... بعد مي برن بهترين رستوران شام مي دن از اون ورم دربند و درکه و قليون و حال بعدم بهترين هتل و چه تختي و رخت خوابي .. صبحم کلي پول مي زارن تو جيبت و ..... ... رفيقش مي گه : برو بابا ... تو که تاحالا تهران نرفتي ... مي گه: من نرفتم خانمم که رفته

اس ام اس (پیامک) farsi sms
ترجيح ميدم روي موتورسيكلتم باشم و به خدا فكر كنم تا اينكه تو كليسا باشم و به موتورسيكلتم فكر كنم

اس ام اس (پیامک) عاشقانه
نقاشي تو را مي کشم ولي به جاي رنگ قرمز به قلب فلزي ات ضد زنگ مي زنم ! تا از آسيب اشک هايم در امان باشد!!!

اس ام اس (پیامک) عاشقانه . قدیمی
يك نگاه بر ابر كردم ابر باريدن گرفت تكيه بر ديوار كردم خاك بر فرقم نشست خاك بر فرقش نشيند آن كه يار از من گرفت

آفلاین
راه سر شار اميد و بدان کين امروز منتظر فردايست که تو ديروز در اميد وصالش بودي بهترين لحظه ي راهي شدنت امروز است لحظه را دريابيم باور روز براي گذر از شب کافي است

جوک جالب JOK
يه روز يه تركه زانتيا مي خره ميده يه درشو آبي كنن... از دور نيگا ميكنه ميگه نه نشد!... ميده يه در ديگشو آبي ميكنن ....از دور نيگا ميكنه ميگه نه نشد!... خلاصه ميده همشو آبي ميكنن ميگه: آهان! حالا شد نيسان

جوک خنده دار Jok
لره ميگن درد عشق بدتره يادرد دندون ميگه: هنوز تو اتوبوس شاشت نگرفته

آفلاین . متن کوتاه
بـــــــــودنم را هيچ كـــس باور نداشت هيــــــــچ كس كاري به كار من نداشت بنويسيد بعــــــــد مـــــرگم روي سنگ با خطـــــــــو طــــــي زيبا و قشنـــگ او كه خوابيده است در اين گورستان سرد بــــــــودنش را هيچ كــــــس باور نكرد.....

متن کوتاه
زندگي را نفسي ارزش غم خوردن نيست و دلم بس تنگ است بي خيالي سپر هر درد است باز هم مي خندم آن قدر مي خندم که غم از روي رود

جوک جالب jok farsi
تركه ميره زير دريا، كوسه مياد بهش ميگه تو تركي؟ تركه ميگه از كجا فهميدي؟ ميگه: آخه اون كپسول پشتت مال آتيش نشانيه

SMS farsi
نامم را پدرم انتخاب کرد نام خانوادگي ام را يکي از اجدادم! ديگر بس است راهم را خودم انتخاب خواهم کرد

جوک خیلی قشنگ . خنده دار . مخصوص تهران
اگر یه لکه آبی روی دیوار دیدی، بدون یه مورچه است که شلوار لی پوشیده! اگر یه لکه قرمز روی دیوار دیدی، بدون یه مورچه است که ماتیک زده! اگر یه لکه سبز روی دیوار دیدی، بدون گشت ارشااد مورچه هاست که اومده هردوشون رو بگیره