نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: جملات كوتاه عاشقانه

مدیر بازنشسته
    سپاس ها
    922
    سپاس شده 423 در 307 پست

New 1 جملات كوتاه عاشقانه

جملات كوتاه عاشقانه اس ام اس عاشقانه ی شماره ی 1

آخرین تکه قلبم را به پروانه ای دادم که رنگ پرهایش سوی دیدن را از من گرفت ، به او دادم چون از تمامی چیزهای دور و برم پاکتر بود ، حتی آبی تر از حوض آبی كلبه ی تنهایی ام ...

اس ام اس عاشقانه

اس ام اس عاشقانه ی شماره ی 2
    کاش غرورم را که در پستوی سادگی ام پنهان بود می یافتی، اما تو این سادگی را بهانه ای قرار دادی برای در هم شکستن غرورم..

Sms عاشقانه

اس ام اس عاشقانه ی شماره ی 3
    توی زندگیت هرگز اخم نکن چون ممکنه یه نفر فقط به لبخند تو زنده باشه..

اس ام اس عاشقانه

اس ام اس عاشقانه ی شماره ی 4
    تا روزی كه رفتی می پنداشتم عشق همه اش شیرینی است! اما آن روز چشمانت به من آموخت كه با آخرین نگاه است كه اولین رنج آغاز می شود..

Sms عاشقانه

اس ام اس عاشقانه ی شماره ی 5
    تو را برای وفای تو دوست می دارم، و گرنه دلبر پیمانه شكن که فراوان است..

اس ام اس عاشقانه

اس ام اس عاشقانه ی شماره ی 6
    اگر بوی گلی را دوست نداری لا اقل شاخه هایش را نشكن ..

Sms عاشقانه

اس ام اس عاشقانه ی شماره ی 7
    می دونی چرا دل به دلت دادم؟ به خاطر شباهتت به ماه ، با این تفاوت که ماه سه حرف داره ولی تو حرف نداری!

اس ام اس عاشقانه

اس ام اس عاشقانه ی شماره ی 8
    می گن خدا بهترین نعمتش رو به بهترین بنده هاش میده، ولی من که بهترین بندش نیستم! پس چرا تو رو به من داده ؟!

Sms عاشقانه

اس ام اس عاشقانه ی شماره ی 9
    برای شکستن من یه اخم کافیه... نیازی به فریادت نیست، واسه اشک ریختنم سکوت تو کافیه... نیازی به قهر نیست، برای مردنم حرف رفتنت کافیه... نیازی به انجامش نیست..

اس ام اس عاشقانه

اس ام اس عاشقانه ی شماره ی 10
    تو ممكن است در تمام دنیا فقط یك نفر باشی ، ولی برای یك نفر تمام دنیا هستی..
    ویرایش توسط MEGAMAN : 2010/04/11 در ساعت 13:29

مدیر بازنشسته
    سپاس ها
    922
    سپاس شده 423 در 307 پست

در زندگی باران مباش که دیگران گمان کنند با منت خودت را به شیشه می کوبی ، ابر باش تا انتظار باریدنت را بکشند .

ای نگارا مبادا نا کسان رامت کنند / با بدان کمتر نشین ترسم که بد نامت کنند / من نگویم با کسی خو مگیر / هر که بهرت تب کند بهرش بمیر .

هیچ قفسی حریف پرواز نیست !

کلاس عشق ما دفتر ندارد / شراب عاشقی ساغر ندارد / بدو گفتم که مجنون تو هستم / هنوز آن بی وفا باور ندارد .

بیا عشقمون رو محکم به هم گره بزنیم و آرزو کنیم این گره هیچ وقت باز نشه ، حتی با دندون روزگار .

سعی نکن بفهمی کدوم ستاره قشنگ تره ، سعی کن بفهمی پیش کی قشنگ ترین ستاره ای .

زیباترین نقش زیبایی که دیدم رنگ چشماته / بهترین آهنگی که شنیدم صدای خنده هاته .

خوشبختی لذت مشترکی است که حاصل یاری بی چشمداشت به دیگران است . (هلن کلر)

خداوندا نمی توانیم از تو چیزی بخواهیم که تو نیازهای ما را می دانی ، بهترین درمان برای قلوب شکسته این است که دوباره بشکنند .

خواستی بخون این به درد دله / امروز من غم ، امروز تو حل حله / آروز می کنم که به آرزوهایت برسی / با اینکه دلم داره ازت خیلی گله .
    ویرایش توسط MEGAMAN : 2010/04/11 در ساعت 13:29

مدیر بازنشسته
    سپاس ها
    922
    سپاس شده 423 در 307 پست

اس ام اس عاشقانه ، جملات عاشقانه ، بخش ۳۰۲

(فرستنده : سمیرا)
    ز غمت اشک نریزم تو بگو پس چه کنم / آتش قلب خود را با چه خاموش کنم / مطمئن باش که مهرت نرود از دل من / مگر آن روز که در خاک شود منزل من .

(فرستنده : فرزانه)
    دوست و دست بسیار است ولی دست دوست اندک !

مهربانی تزئین لحظه هاست ، برای مهربانیت جوابی جز دوست داشتن ندارم .

(فرستنده : ناشناس)
    کیست که غربت رفته را یاد کند / دل غربت زده را شاد کند / من نوشتم این سخن از بهر دوست / تا بداند این دلم در فکر اوست .

درد غریبیست تنهایی و بی کسی ، امان از دلی که دلبر ندارد .

زندگی هنگامه ی فریادهاست / سرگذشتی در گذشت یادهاست / زندگی تکرار جان فرسودن است / رنج ما تاوان انسان بودن است .

(فرستنده : سمیرا)
    دلتنگی بد نیست ، یادگاریست از آنهایی که دوستشان داریم و از ما دورند .

(فرستنده : علی با معرفت)
    می گویند سه چیز زاده ی عشق نیست : جدایی ، سفر ، فراموشی ، ولی آن زمان که تو مرا تنها گذاشتی و فراموشم کردی من لحظه لحظه عاشقت شدم .

(فرستنده : یگانه از مشهد)
    بیا در ساحل غمناک بودن ، برای لحظه ای یک رنگ باشیم / بیا تا مثل شب بوهای عاشق ، شبی هم ما کمی دلتنگ باشیم / رود روی ابر پاک و ساده باشیم / بیا هر وقت باران باز بارید ، برای گل شدن آماده باشیم .

(فرستنده : یگانه از مشهد)
    دل می گیرد و می میرد و هیچ کس سراغی از آن نمی گیرد ، ادعای خدا پرستیمان دنیا را سیاه کرده ولی یاد نداریم چرا خلق شدیم ، غرورمان را به بیش از ایمان باور داریم ، حتی بیش از عشق .

کلمات کلیدی این موضوع