ا اعلام روز پدر موجی از سردرگمی رشت را فرا گرفت
  • یه بار یه رشتیه کتاب می نویسه اول کتابش مینویسه تقدیم به پدرم که دوست بابام بود
  • یه رشتیه می خواد سر مچ زنش رو بگیره با دوستش قلاب میگیره وقتی میره بالا با خنده میاد پایین دو سه بار همین کار رو می کنه تا اینکه دوستش عصبانی میشه میگه خب چیه چرا میخندی؟ میگه آخه تا حالا کون عباس آقا بقالی رو لخت ندیده بودم
  • به رشتیه می گن شما به زندگی پس از مرگ اعتقاد داری؟
    میگه صددرصد . من خودم دو سال بعد از مرگ پدرم به دنیا اومدم
  • ترکه و رشتیه میرن جهنم . رشیته می پرسه چه جوری مردی؟ ترکه میگه از سرما تو چی ؟ میگه من از تعجب ! رفتم خونه دیدم زنم خوابیده همه جا رو گشتم ، توی اتاق ، زیر تخت ، توی انباری ، توی کمد ، خلاصه دیدم هیچ کس نیست از تعجب سکته کردم ترکه گفت : خاک بر سرت اگه توی فریزر رو می گشتی نه من می مردم نه تو
  • رشتیه میگه به ۴ دلیل عاشق زنم شدم . . .
    ۱- با چهار تا مرد دیدمش گفت دوستامن .. فهمیدم صداقت داره
    ۲- دفعه بعد باچنتا مرد دیگه دیدمش , سرشو انداخت پایین . . فهمیدم که نجابت داره . . .
    ۳- رفتم در خونش دیدم صف کشیدن . . گفت برو ته صف . . . فهمیدم که عدالت داره . .
    ۴- رفتم در خونه مادرش دیدم یک صف هم اونجاست . . .فهمیدم اصالت داره
  • رشتیه به دوستش میگه تهران عجب جاییهااا…… از در ترمینال که می ری بیرون … با یه ماشین آخرین سیستم می یان دنبالت …. بعد می برن بهترین رستوران شام می دن از اون ورم دربند و درکه و قلیون و حال بعدم بهترین هتل و چه تختی و رخت خوابی .. صبحم کلی پول می زارن تو جیبت و ….. … رفیقش می گه : برو بابا … تو که تاحالا تهران نرفتی … می گه: من نرفتم خانمم که رفته
  • امام جمعه رشت میگه مردم انتخابات خیلی مهمه نباید مثل مسائل ناموسی به راحتی از کنارش رد بشید
  • رشتی ها به چراغ خواب میگن شاهد ماجرا
  • سر جاده شمال نوشته “از غیرت خود بکاهید
  • رشتی نویسنده بوده آخرکتابش می نویسه تقدیم به پدرم که دوست بابام بود
  • شعار تنظیم خوانواده در رشت مامان یه بابا بسه
  • رشتی یه دم مرگش اززنش می پرسه : راستشو بگو تا حالا چند دفعه بمن خیانت کردی؟ زنش گفت : خدا وکیلی سه بار! رشتی یه گفت: کی هابوده؟ زنش گفت : یادته یه دفعه مربی ات تو را بازی نمیداد؟ بعد بازی ات داد؟…. رشتی یه گفت: دفعه دوم کجا بود ؟ زنش گفت : یادته هم تیمی های تو، توپ را بهت پاس نمیدادن؟بعد مرتب بهت پاس می دادن ؟ خب من مجبور شدم اونا را راضی کنم دیگه…رشتی یه گفت : خب دفعه سوم کی بود؟ زنش گفت : یادته که وقتی توی استادیوم بازی می کردی هیچکی تشویقت نمیکرد؟بعد همه تشویقت کردن؟ خب دیگه مجبور شدم صدهزار نفرشونو راضی کنم دیگه….
  • رشتیه کتک می خوره، میگه: صبر کنید پسر بزرگم بیاد، حالتون رو میگیره! شما حریف کردها نمی شین!!
  • رفیق رشتیه میاد خونش مهمونی. وارد اتاق که میشه، میبینه یه تفنگ به دیوارآویزونه. می پرسه: این واسه چیه؟ رشتیه میگه: واسه حفظ ناموس! خلاصه یارو حساب کارخودشو می کنه. شب ردیف تو اتاق خوابیده بودند،
    زنه میگه: {با خروپف}تفنگ خرابه
    !
    دخترش میگه: {خروپف} فشنگ نداره!
    رشتیه میگه: منم که خوابم
    !!!
  • به رشتیه میگن: تو ۸ سال اسیر بودی، چطور بچه ۲ سالهداری؟ میگه: من اسیر بودم، خانوم که اسیر نبوده!
  • نغمه کودکان رشت:
    بازمامان با افاده صبح زود امد بخانه
    شب نبوده پیش بابا ظاهرا صد بار . . .
    کودکی ۱۰ ساله بودم مامانم من را فرستاد توی جنگلهای گیلان
    دنبال مرغانه بودم چونکه برگشتم زجنگل چندعمو درخانه دیدم
  • به رشتیه میگن پارسال تولد زنت کادو چی بهش دادی؟میگه بردمش کیش. میگن دمت گرم حالا امسال چه کار میکنی براش ؟ میگه میرممیارمش
  • به رشتیه می گن جون زن و بچت رو قسم بخور می گه به جون رشت و حومه
  • رشتیه میره کلاس غیرت. تو خیابون یکی به زنش تنه می زنه یقه شو می گیره بهش میگه مگه خودت خواهر و مادر نداری. یالله ماچش کن از دلش دربیاد
  • یه رشتی به دوستش میگه : جایی رو سراغ دارم اگر بریم شام میدن… تریاک میدن بکشیم… انواع مشروبات میدن بخوریم… و کلی هم حال میدن و حمام مجانی و آخر سر ۵۰۰۰ تومان هم میدن! دوستش میگه : کجاست؟ رشتیه میگه : خودم نرفتم زنم رفته!!!
  • از رشتیه میپرسن شما به روز پدر چی میگید میگه یوم الشک
  • به رشتیه گفتن زن خوب چه زنیه ، گفت : اون زنی که صبح که از خواب پا میشه برگرده خونش . گفتن پس زن نمونه چه زنیه . گفت :اونی که وقتی داره میاد سر راش نونم بگیره
  • به رشتیه میگن اعضای خانوادتو نام ببر.
    میگه: صاایران، امرسان، موبایل، آمریکا!!
    میگن: مرتیکه این شرورا چیه میگی؟! رشتیه میگه: آخه شما نمیدونی؛
    - صاایران دختر کوچیکمه، هر روز بهتر از دیروز!
    - امرسان دختر بزرگمه، زیبا جادار مطمئن!
    - موبایل خانمه، که هیچ وقت در دسترس نیست!
    - آمریکا هم خودمم، که هیچ غلطی نمیتونم بکنم!
  • رشتیه داشته با پسرش از یک دهی رد میشده، پسرش ازش میپرسه: باباجون، چرا این آقاهه داره پستونای این گاوه رو میماله؟!
    رشتیه میگه: واسه اینکه این آقا میخواد این گاوو بخره، میخواد مطمئن شه که مریض نیست.
    پسره یهو هول میکنه، میگه: ااا…بابایی… یعنی اکبرآقا هم میخواد مامانو بخره؟!