شادى نوروزتان را به نسیم خُنُک بهارى بسپارید تا جهانیان بدانند ایرانیان چه نوروزى دارند…!
………………………………………… …………….
فرا رسیدن نوروزباستانی، یادآور شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید جم بر همه ایرانیان پاک پندار، راست گفتار و نیک کردار خجستهباد!
………………………………………… …………….
کارگردانیاست نوروز که می گوید نور...صدا…حرکت و من برای به دست آوردنت همه نقشهای عالم را بازی می کنم.
………………………………………… …………….
کارگردانیاست نوروز که می گوید نور...صدا…حرکت و من برای به دست آوردنت همه نقشهای عالم را بازی می کنم.
………………………………………… …………….
خواستم برات سبزه عید بفرستمگفتم شاید طاقت نیاری و تا عید بخوریش!
………………………………………… …………….
نوروز پیامبر مهر است که مرا وامی دارد تنها به خاطر تو دوست داشتن را یاد بگیرم .
………………………………………… …………….
هر روزتان نوروز، نوروزتان پیروز، نوروزتان امروز،امروزتان دیروز، دیروزتان پیروز، پیروزتان هر روز، اسگول شدی امروز!
………………………………………… …………….
پروفسور حسابی،آلبرت اینیشتین، زکریای رازی، اسحاق نیوتن، من و سایر دانشمندان، سال خوشی را برای شماآرزومندیم!
………………………………………… …………….
یادت باشه من اولین کسی هستم که عید رو از ۴ روز پیش بهت تبریک گفتم!
………………………………………… …………….
بهار، نـیم بهار، ربـع بـهار، بهار را قسمت کردند؛ بازارشان سکه شد!
………………………………………… …………….
دوست عزیز سبزترین و همیشگی ترین بهارها را برایت آرزومندم!
………………………………………… …………….
نزدیک عیده، توی خونه تکونیه دلت، ما رو بیرون نکنی!
………………………………………… …………….
ز کوی یار می آ ید نسیم باد نوروزی/از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی. نوروز مبارک!
………………………………………… …………….
این اس ام اس رو ۴ روز دیگه بخون.
………
………
گفتم ۴ روز دیگه!
………
عید نوروز مبارک. یادت باشه من اولین کسی بودم که بهت تبریک گفتم!
………………………………………… …………….
ساقیا آمدن عید مبارک بادت/ وان مواعید که دادی مرود از یادت. سال نو و نوروز باستانی مبارک!
………………………………………… …………….
سایه حق، سلام عشق، سعادت روح، سلامت تن، سرمستی بهار، سکوت دعا، سرور جاودانه، این است هفت سین آریایی. نوروز مبارک!
………………………………………… …………….
یک شاخه رز سفید تقدیم تو باد/ رقصیدن شاخ بید تقدیم تو باد/ تنها دل ساده ایست دارایی ما/ آن هم شب عید تقدیم تو باد!