تصاویر درختی با ۴۰ نوع میوه ی گوناگون

تصاویر درختی با ۴۰ نوع میوه ی گوناگون

۱۱۱

 

این درخت عجیب و جالب در آمریکا است .شامل انواع میوه های هسته دار را در خود جای دارد این درخت در فصل بهار با طیف رنگی خود منظره بسیار زیبا و جذابی را برای همه دارد .ولی در طول سال  خیلی معمولی به نظر می رسد.

 

709427086-parsnaz-ir

 

شخصی به نام «سان ون آکن» از  روش قلمه زدن برای تولید یک درخت با ۴۰ نوع میوه مختلف استفاده کرده است؛ این درخت علاوه بر زیبایی گل های آن مانند یک رنگین کمان واقعی است؛ در حالی که با داشتن تنها یک درخت می توان میوه هایی مانند هلو، زردآلو، گیلاس و … را در خانه خود داشت.

 

1542974580-parsnaz-ir

 

میوه ها براساس عادات آب و هوایی انتخاب شده اند؛ این شخص با انتخاب ۴۰ نوع گیاه برای قلمه زدن در آزمایشگاه خود این درخت را کشت کرده است؛ وی ۲۵ نسخه از آن دارد که هر درخت را به قیمت ۳۰ هزار دلار می فروشد.

2033366278-parsnaz-ir

 

مدت های متمادی مردم گمان می کردند که درخت ۴۰ میوه درختی مشابه دیگر درختان است اما پس از مدتی دیدند که با شروع بهار رنگ های مختلفی از صورتی تا سفید و قرمز در این درخت نمایان می شوند و در تابستان از بین می روند.

 

501765023-parsnaz-ir

 

 

تکثیر گیاهان با استفاده از قلمه زدن یکی از مهم ترین شیوه های تکثیر و ازدیاد گیاهان است؛ برای تکثیر اکثر گیاهان می توان از این روش استفاده کرد.تنها ۱۶ درخت ۴۰ میوه در جهان وجود دارد که در مکان هایی مانند موزه ها و باغچه های خصوصی نگه داری می شوند.

 

 

 

 

اخبار خودرو
حوادث