دوربین جدید سونی Sony H20

دوربین دیجیتال سونی مدل Cybershot DSC-H20  :
شرکت سونی مفتخراست  مدل جدید دوربین های سری Cybershot را تحت عنوان Cybershot H20 معرفی می کند، اگر به کارایی فوق العاده ای در یک کامپکت  ، با قدرت زوم اپتیکال 10X و صفحه HD وضبط فیلم با سبکی هدفمند توجه دارید، به تیم سونی مدل Cybershot H20 ملحق شوید. ویژگیهای دوربین دیجیتال سونی مدل H20 ، 10.1 مگاپیکسل، زوم اپتیکال 10X کارلزایس و صفحه LCD 3 اینچ  می باشد. دوربین دیجیتال سونی H20 همچنین، حافظه تشخیص چهره را داراست بطوریکه به شما اجازه می دهد تا دوربین را بر روی چهره خاصی  تنظیم کنید. سپس دوربین سونی مدل H20 اولویت چهره در کادررا میابد ، و بصورت اوتوماتیک بر روی آن شخص تمرکز میکند.
0.050345001319268237_parsnaz_ir
گرفتن فیلمهای HD با سونی مدل Cybershot H20
دیگر هندی کم خود را رها کنید؟ هیچ اشکالی ندارد. سونی مدل Cybershot H20 امکانات ضبط فیلم HD 720p ، برای گرفتن کلیپ های ویدئویی بصورت 30 فریم در ثانیه را داراست. بیشتر از 60 دقیقه یا فورمت HD و صدای استریو می تواند روی یک حافظه 4 گیگابایتی ذخیره شود. که این قابلیت امکان ضبط طولانی مدت را برای کاربر در تمام شرایط نوری محیط امکان پذیر می سازد.BRAVIA Sync ، کنترل صفحه های بزرگ فیلم ها وحتی عکسها را با ریموت کنترل تلویزیون BRAVIA ، بسیار آسان می کند.
0.685566001395906934_parsnaz_ir
ویژگیهای رتوش کاری در سونی مدل DSC-H20
سونی Cybershot DSC-H20 ، به ابزاری برای ویرایش و آماده سازی برای چاپ، بایگانی و پخش مجهز شده است. دوربین سونی همه ویژگیهای رتوش کاری یک دوربین، مانند: گرفتن نور قرمز و مدیریت گرفتن تصویرهای گوناگونی از میان هزاران عکس در نمای تقویم یا آلبوم را داراست. شما می توانید علائق خود را دسته بندی کرده و بچه ها ، بزرگترها ، انواع چهره ها و خنده ها  را از هم جدا کنید.
ویژگی فوتوموزیک حالتی از نمایش شفاف HD را با تغییردادن و انتقال و موزیک برای قضاوت بر روی دوربین یا تلویزیون ، ارائه می دهد.
642
نرم افزار عکس 4.0 Motion Browser
دوربین دیجیتال سونی Cybershot با عکس 4.0 Motion Broser ، شامل جدیدترین نسخه اعمال مدیریت تصویر سونی می باشد که چیدمان آن را آسان کرده، و شما می توانیدعکسها و کلیپ های ویدئویی که درهارد PC تان ذخیره شده است را جستجو کرده و ببینید. همچنین لوازم زیادی در دسترس شما وجود دارند که شما می توانید انتخاب کنید و به شما کمک می کنند تا حتی بیشتر از آنچه می خواهید از Cyber-shot دریافت کنید.
کیف های سبک حمل لوازم سونی مدل CyberShot
سه طرح جدید از کیف های سبک حمل جهت محافظت در مقابل خراش ها و گرد وغبار معرفی شده اند. اولین نوع آن LCS-CSVA ، چرم خالص و در چهار رنگ است (سیاه، قرمز، قهوه ای و سفید)، دومین نوع آن LCS-CSVB ، چرم فشرده در طرح های متفاوت و در چهار رنگ (سیاه، آبی، سبزو صورتی) و آخرین نوع آن مدل LCS-CSVC ، کیف سبک حمل معمولی در شش رنگ مختلف ( سیاه، سبز، نقره ای، صورتی، قهوهای و آبی)  می باشد.
دستگاه GPS برای سونی CyberShot DSC-H20
یک کیت GPS-CS3KA دستگاه GPS پیشرفته و جدید می تواند اطلاعات نقطه مکانی بر اساس GPS  را در عکسهایی که با سونی H20 گرفته شده اند، قرار دهد و بدین ترتیب می توان همین موقعیت مکانی عکس را بر روی نقشه کره زمین از طریق نرم افزار Google Earth بر روی نقشه جهانی مشاهده کرد.  و آن را برروی وب سایت اصلی برای پخش فرستاد. امتیازات مهم و کلیدی آن نسبت به مدل قبلی ، حساسیت بالای آن ، کارت حافظه از پیش تعبیه شده وامکان استفاده از کارت حافظه SD و یک نمایشگر LCD برای تسهیل در نحوه استفاده آن می باشد.
مشخصات سونی Cyber-Shot H20 :
·        مگاپیکسل موثر 10.1
·        زوم اپتیکال 10x کارل زایس
·        ضبط کلیپ های ویدیویی با فرمت 720p HD
·        لرزشگیر اپتیکال برای ثبت تصاویرشفاف و جلوگیری از لرزش دست 
·        قابلیت تسهیل در نحوه تشخیص چهره و تکنولوژی لبخند شاتر

 

اخبار خودرو
حوادث